דירוג הפורום- מגיעים לשמות הגדולים

ראשי פורומים פורום NBA דירוג הפורום- מגיעים לשמות הגדולים

מציג 14 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      Rapgamer
      מנחה

בסיבוב האחרון מסת הקולות הגיעה ל-5 שחקנים ומכיוון שהיה שוויון, לקחתי את החופש להדיח 5 שחקנים:
      40. מארק גאסול (9 קולות). בשה שעברה דורג 31.
      39. דווין בוקר (8). בשנה שעברה דורג 41.
      38. לו וויליאמס (8). בשנה שעברה דורג 40.
      37. דאנג'לו ראסל (6). בשנה שעברה לא דורג.
      36. ניקולה ווצ'ביץ' (6). בשנה שעברה לא דורג.

התוצאות המלאות- https://docs.google.com/spreadsheets/d/1n_aLq2P01NB1t3ebIsy81VbyutVvNOR3R-3r5LzRUEk/edit#gid=0

אלו 35 השחקנים שנותרו במשחק:
      קריס מידלטון
      יאניס אנטטקומפו
      קייל לאורי
      פסקל סיאקם
      בן סימונס
      טוביאס האריס
      אל הורפורד
      ג'ואל אמביד
      קמבה ווקר
      בלייק גריפין
      קיירי ארווינג
      קווין דוראנט
      ג'ימי באטלר
      בראדלי ביל
      סטפן קרי
      קליי תומפסון
      דריימונד גרין
      ניקולה יוקיץ'
      ראסל ווסטברוק
      ג'יימס הארדן
      דמיאן לילארד
      סיג'יי מקולום
      דמאר דרוזן
      למרכוס אלדריג'
      כריס פול
      מייק קונלי
      דונובן מיצ'ל
      רודי גובר
      פול ג'ורג'
      קוואי לאונרד
      קארל אנת'וני טאונס
      לברון ג'יימס
      אנת'וני דיוויס
      ג'רו הולידיי
      לוקה דונצ'יץ'

בסיבוב הקרוב נא להצביע ל-4 שחקנים.
      בהצלחה!

Rapgamer
      מנחה

הקמפיין לטובת קייל לאורי

השם שלו מזמזם אז חשבתי לנצל את ההזדמנות כדי לומר מדוע לדעתי כדאי לחכות עם ההדחה שלו בינתיים.

נתחיל מכמה מילים על ה-recent history של לאורי-
      עד העונה האחרונה ראינו אותו כחלק מצמד עם דרוזן. שניהם הובילו את טורונטו לעונות של 50-60 ניצחונות ומיקום טוב לקראת הפלייאוף, שם הם ירדו ברמה והודחו בד"כ בסיבוב השני ע"י לברון.

בעונה האחרונה עם ההגעה של קוואי והפריצה של סיאקם, לאורי לא התבקש לקלוע 18-20 למשחק. הוא הוריד את ווליום הסקורינג והתמקד בדברים אחרים כמו ניהול משחק (רשם career high באסיסטים) והגנה. חשוב לומר שגם במשחקים שקוואי החמיץ (בשל מנוחה בעיקר), לאורי הוביל את הראפטורס למאזן חיובי של 15-7 תוך שהוא מהמובילים בליגה בנתוני פלוס/מינוס.

המגבלה העיקרית של לאורי היא סקורינג. הוא לא שחקן שיכול לקלוע 20 כל ערב, במיוחד לא מול הגנות פלייאוף חזקות. כבר ראינו את זה.
      מצד שני הוא טוב כמעט בכל דבר אחר- הוא מוסר מהטובים בליגה, שחקן הגנה מהטובים בעמדתו, יש לו הרבה חוכמת משחק, הוא אפקטיבי עם ובלי הכדור, עושה winning plays. מהבחינה הזאת הוא מזכיר לי את גרסת הגארד של אל הורפורד- סקורר בינוני אבל שחקן שתורם בהרבה אספקטים קטנים והחשיבות שלו לקבוצה עולה על המספרים שלו.
      אפשר לציין שגם בתור סקורר לאורי הוא לא איזה מרכוס סמארט, ראינו אותו קולע 20-30 במשחקים גדולים בשלבי פלייאוף מתקדמים.

הביקורת כלפי לאורי לאורך השנים היא שהוא נחנק בפלייאוף. אם נסתכל על הפלייאוף האחרון, הוא לא היה טוב בסדרה מול פילדלפיה, והיה מצוין נגד מילווקי וגולדן.
      ואולי הכי חשוב- באוברו'ל הוא היה השחקן השני הכי טוב של טורונטו לאורך העונה+פלייאוף.

עכשיו נדבר על כמה שחקנים נוספים ברשימה ואיפה הם עומדים לעומת לאורי-

בן סימונס- היה צלע שנייה לאמביד בקבוצה שכזכור, הודחה בסיבוב השני בעונה שעברה. סימונס בדומה ללאורי גם הוא לא סקורר גדול, אלא שאין לו את יכולת המשחק של לאורי אוף דה בול והוא מוגבל בפלייאוף אפילו יותר, לרמה שראינו אותו נון פקטור בהתקפה בסדרה מול טורונטו.

טוביאס האריס- אחלה של סקורר אבל לא עלית בתחום. חוץ מסקורינג הוא לא עושה הרבה מסביב. להאריס יש קבלות בינוניות בתור אופציה 1-2 בקבוצה, בודאי לא יותר מוצלחות מהקמפיינים של לאורי-דרוזן כ1-2 בטורונטו שהסתיימו בסיבוב השני. העונה הוא שיחק בפלייאוף לראשונה בקריירה והיה מתחת לממוצע שלו.

פסקל סיאקם- מועמד טבעי להשוואה כי הוא משחק עם לאורי בקבוצה. אמנם קולע 3 נקודות למשחק יותר מאשר לאורי אבל היה פחות משמעותי ממנו להצלחה הקבוצתית, בעונה הרגילה ובפלייאוף. כשמסתכלים על שנים קודמות כמובן שאין לו קייס על קייל.

לוקה דונצ'יץ'- עשה עונת רוקי יפה מאוד בדאלאס אבל צריך לזכור שהם סיימו עם 33 ניצחונות במקום ה-14 במערב. בהתקפה הוא אול אראונד אבל הוא מינוס בהגנה, ופשוט אני לא חושב שהותיר חותם מספיק משמעותי בליגה כדי להיות מדורג מעל שחקנים מוכחים ברמה הזאת.

יש עוד הרבה שחקנים שאני בטוח שיבנו להם קייסים (כריס פול הדועך, קונלי שהיה פחות רלוונטי בשנים האחרונות, מידלטון שקצת אכזב, הורפורד) אבל בינתיים רציתי להסביר למה אני מחכה עם ההצבעה ללאורי, ושם את הזרקור על שמות נוספים שלטעמי צריכים להיות מודחים לפניו.

galhaase
      משתתף

זה באמת מתחיל להיות מעניין ומאתגר.

נשאר מסיבוב קודם:

כריס פול – מפתיע אותי שרק אני נתתי לו קול עד עכשיו, הוא דעך מאוד עונה שעברה פלוס כמעט אין שום סיכוי שהוא יצליח לסיים עונה עם יותר מ50-60 משחקים. עדיין שחקן טוב מאוד ואחד הגנרלים הטובים, אבל ממש לא צריך להיות יותר ממקומות 30-40

כאן הגעתי לשם האחרון בקבוצה הנוכחית להדחה שהוא קייל לאורי, ולאור הקמפיין להשארתו החלטתי להכניס אותו לקבוצה הבא ולראות אם הוא בעיני שורד, והאמת יצא שכן לפחות לסיבוב הזה. אני חייב לציין שבשלב זה אני מתחיל לשם דגש גדול על שני אספקטים: נק' ויכולת בשני צידי המגרש. הגענו לקרם דה לה קרם ופה כבר קשה לתרץ לטובת שחקן שחזק רק בצד אחד של המגרש או לטובת שחקן שלא מגיע ל20 נק' למשחק. אז שחקנים כאלו מקבלים אצלי מינוס רציני (חוץ מדריימונד כי הוא משהו מיוחד)

אז יש לי קבוצה חדשה של שחקנים לבחור מהם, שניים מהם היו די אוטומטים:

קריס מידלטון – כולם יסכימו שזו היתה עונה מאכזבת יחסית. עדיין קלעי שלשות עליאי, אבל תכלס לא הרבה מעבר. בייחוד עונה לא בולטת הגנתית.

סי ג'יי מקולום – גם הוא חווה עונה שאולי קצת מאכזבת בכך שלא המשיך להשתפר. קלע טוב, אבל חוץ מזה די כלום

על השלישי התחלתי לשבור את הראש, זה היה אמור להיות לאורי, אבל ראפ קצת שכנע אותי שמגיע לו להשאר עוד סיבוב. המועמדים האחרים שלי הם: סיאקם (אבל אהבתי סה"כ את התרומה שלו בפלייאוף), הורפורד (אבל זה הורפורד), קונלי (עונה מתחת לרדאר בגלל הקבוצה לא בגללו), סימונס (אבל מרגיש לי מוקדם בשביל כישרון נדיר כמו שלו, למרות העדר הג'אמפ שוט) והאריס (אבל נתן חצי עונה על גבול הסופרסטאר בקליפרס). בקיצור נשארתי עם מיצ'ל ודרוזן. אז הלכתי לסטט' ויצא:

דונובן מיצ'ל – הוא עוד רק ילד, והיתה לו אחלה עונה, אבל התחיל לא טוב, לא נתן תחושה אמיתית של שיפור מעונה שעברה.

צל ענן
        משתתף

הי גל,

אתה באמת חושב שמקולום צריך להגיע לפני סימנס או קונלי? נראה לי שאתה קשה איתו בגלל שלא עמד בציפיות שלך, לא בהכרח בגלל יכולת נטו מול שחקנים אחרים.

galhaase
          משתתף

הי,

כן אני חושב שחד משמעית מקולום צריך ללכת לפני קונלי – קונלי הוא אחד המנהלי המשחק הטובים בליגה, וגם קלע מצויין. מקולום הוא בעיקר שוטר משודרג. חושב שיש בינהם הפרש מאוד גדול וברור.

לגבי סימונס – זה כבר יותר צמוד, אבל כמו שכתבתי – לדעתי נוצר מצב שכולם שופטים את סימונס בחומרה בגלל הדבר היחיד שהוא לא טוב בו ושוכחים בכמה דברים אחרים הוא מצטיין – הוא כישרון נדיר ומיוחד ולדעתי טוב יותר מעוד שחקן שעיקר מעלתו הוא קליעה ממש טובה

Rambere
      משתתף

טוביאס האריס
      מייק קונלי
      קארל אנת'וני טאונס
      לוקה דונצ'יץ'

Krit123
      משתתף

קשה עד גבול המכעיס..

סיאקם – הנו בריינר היחיד.

טוביאס האריס – ציפיתי שיהיה טוב יותר בפילי בהתחשב בזה ששיחק בסיטואציות דינמיות מבחינת היררכיה. זתומרת למרות שעשה התקדמות בקליפרס ידע לחיות עם זה שלא הכל עבר דרכו.

כאן יש לי בערך 10 שמות אפשריים…

קריס מידלטון – קשה לי עם היעדרויות שלו In games. לא תמיד מספיק נוכח, לא תמיד מספיק מכריע.

דונצ'יץ' – אני לוקח אותו לקבוצה שלי על חשבון הרבה שמות שעוד לא שמתי, אבל כולם מוכחים ממנו בשלב הזה מן הסתם. הוא בערך הכי רחוק מהבלחה שאפשר לעלות על הדעת אבל אי אפשר להרחיק לכת אחרי עונה אחת.

myway23
      משתתף

קצת מוזר לשמוע את סיאקאם, הוא נתן עונה ממש טובה ועזר לקחת אליפות כצלע שניה\שלישית (תלוי את מי שואלים).
      לא יודע באיזה עולם עדיף את לאורי על סיאקאם …

מסכים איתכם שמידלטון נתן עונה לא טובה אבל עדיין לא צריך להעיף אותו כל כך מוקדם.

אולי אנשים שוכחים אבל יש פה שחקנים שבקושי היו בפלייאוף או לא היו בפלייאוף מעולם (נניח דונצ'יץ'), שחקנים שהם מבוגרים ופציעים (קונלי, כריס פול) וכאלה שהמשחק שלהם לוקה בחסר (סימונס)

ואלה הם גם ההצבעות שלי: לאורי, קונלי, פול ודונצ'יץ' (סימונס הבא בתור אבל ביקשת להצביע רק ל 4)

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 4 months, 3 weeks ע"י myway23.
      kobyz
      משתתף

בן סימונס – אימפקט של מספר 3 בקבוצה חזקה
      טוביאס האריס – אימפקט של מספר 3 בקבוצה חזקה
      בראדלי ביל – אימפקט של מספר 3-2.5 בקבוצה חזקה
      רודי גובר – אימפקט של מספר 3-2.5 בקבוצה חזקה

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 4 months, 3 weeks ע"י kobyz.
        Rapgamer
        מנחה

לגבי גובר- האם אתה לא מסכים שהוא באופן מובהק אחד משני השחקנים הבכירים ביוטה, ושיוטה קבוצה חזקה?
        אני שואל כי התייחסת לאימפקט שלו כמספר 2.5-3, למרות שאני חושב שבשנתיים האחרונות הוא מוכיח שמבחינת אימפקט הוא 1-2 בקבוצה טובה. אפילו 3 שנים, אם ניקח בחשבון את העונה לצד היוורד שהיה השחקן השני בטיבו.

לגבי בראדלי ביל אני יכול להבין שאתה מעניש אותו על העונה הפח של וושינגטון אבל כבר היו לו עונות הישגיות, ואני חושב שמבחינת סקילסט הוא עדיף על כמה מהחבר'ה כאן שמשחקים באותה עמדה.

kobyz
          משתתף

אני חושב שגובר כמספר 2 זה מאוד לא אידיאלי וזאת קבוצה בעייתית, בגלל שהוא מוגבל התקפית, אתה חייב לפחות שתי אופציות התקפיות הרבה יותר מרכזיות ממנו כדי להיות קבוצת פלייאוף רצינית…
          ביל מוכשר מאוד, התלבטתי בינו לכמה שחקנים, אבל אני חושב שהגיע הזמן שלו פחות או יותר, הוא צריך להוכיח יותר אופי אני חושב, יש בו משהו שקט מדי…

Rapgamer
            מנחה

מה שאמרת על גובר אני חושב שהוא נכון גם לגבי דריימונד גרין. גם הוא לא מתאים להיות אופציה שנייה בהתקפה. הגנתית אני חושב שלגובר היה מעט יותר אימפקט בשנים האחרונות, לא סתם הוא פעמיים DPOY. לדעתי הם צריכים להיות מדורגים קרוב אחד לשני.

kobyz
              משתתף

אין מקום להשוואה לדריימונד, שדריימונד יש לו השפעה התקפית אדירה וחסרת תחליף, אני חושב שדריימונד פליימייקר כל כך מיוחד, הוא מבחינתי "השיטה" של גולדן!

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 4 months, 3 weeks ע"י kobyz.
      Rapgamer
      מנחה

מצביע

לקחתי את הזמן כדי לקרוא כמה דעות וגיבשתי אחת משלי, לפחות לגבי 3/4 המודחים:

1. האריס– יש פה הרבה חבר'ה קצת דומים לו, אבל עם יתרון יחסי. הפורוורדים על הבלוק (דונצ'יץ', סימונס, סיאקם, מידלטון) הם יותר מגוונים. הגארדים-סקוררים שהוזכרו (מיצ'ל, מקולום, דרוזן) בעלי משחק התקפה עשיר יותר.

2. סימונס– הוא טוב מאוד אבל אי אפשר להתכחש לכך שמול קבוצות הגנה חזקות, האפקט שלו יורד משמעותית. לעונה הרגילה בלבד אני מעדיף אותו על פני כמה וכמה שחקנים כאן, אבל לפלייאוף הוא כנראה יהיה המודח הראשון אצלי.

3. דונצ'יץ'– עונת רוקי מצוינת אבל כפי שצוין כאן, צריך רקורד יותר משמעותי. אנחנו כבר בליגה של הגדולים.

לגבי המקום הרביעי אני מתלבט. בהחלט חושב שיש מקום להזכיר את מיצ'ל, מקולום ודרוזן, אבל משאיר אותם לפחות לעוד סיבוב אחד. מידלטון סיים את הפלייאוף בסדרה חלשה אבל חוץ מזה הוא שחקן מאוד שימושי וגמיש. מבין הרכזים הותיקים על לאורי דיברתי, קונלי התרשמתי שהיה דוקא טוב העונה אינדבידואלית, וכריס פול מועמד סופר-לגיטימי להדחה אבל אני חושב שהסיום החמוץ ברוקטס קצת השכיח את הנקודה שכאשר הוא בריא ומשחק, הוא קצת יותר impactful מאשר שחקנים אחרים ברשימה. מי ששם את הדגש על כשירות יכול בכיף להדיח אותו. אני בכל אופן אשאיר אותו לסיבוב אחרון של חסד ואצביע ל-
      4. סיאקם– שחקן מיוחד שאני מאוד אוהב. הסיבה להצבעה שלי היא שאני לא בטוח מה אקבל ממנו בערב נתון. יש הרבה דברים שהוא יודע לעשות טוב, אלא שמדי פעם יש לו משחקים off בכל אחד מהתחומים (סקורינג, מסירה, הגנה). אפשר לטעון שבאוברו'ל הוא לא פחות טוב מקונלי או דרוזן למשל, זו טענה לגיטימית אבל אני נוטה להעדיף את היציבות של שחקנים כאלה מאשר את סיאקם שיכול להיות לפעמים מדהים ולפעמים קצת להיעלם.
      יחסית לפלייאוף ראשון בקריירה הוא היה די טוב, אם כי דוקא בפלייאוף הגעתי סופית למסקנה שלאורי יותר חשוב ממנו לקבוצה. בהתחשב בכך שגם קייל בדיון, סביר בעיני להדיח את סיאקם בשלב הזה כ-tough out.

kobyz
        משתתף

לא הייתי נוגע בסיאקם לפני הטופס 30, נכון שהוא לא השחקן הכי יציב בעולם כרגע, אבל עדיין כשהוא טוב הוא פשוט ענק, יכול להשתלט על משחק ולתרום בכל כך הרבה תחומים…

myway23
          משתתף

מסכים, ממש לא ברור לי מה הוא עושה בדיונים כרגע.

Rapgamer
            מנחה

אין לי כוונה לנהל מלחמת חורמה על סיאקם, בסך הכל התלבטתי האם להדיח אותו בסיבוב הנוכחי או הבא.
            באופן כללי אני חושב שיש הרבה שחקנים שאפשר לבנות לכל אחד מהם קייס לגיטימי. ראיתי שאתה מדיח בינתיים את הרכזים (קונלי, לאורי, פול) על פני הפורוורדים (סימונס, האריס, סיאקם), עניין של העדפה אישית. מסכים עם krit שיש בערך 10 שחקנים ברמה דומה, דוקא ההצבעה של קובי (לביל וגובר) כוללת שחקנים שמבחינתי הם לא בעשירייה ויש לי יותר מחלוקת לגביהם.
            אני יכול לציין דבר אחד, סיאקם אמנם במגמת עלייה והרכזים הנ"ל במגמת ירידה, אבל מדרגים על סמך היכולת הנוכחית מבלי לנסות לחזות מה יהיה בעונה הבאה (במקרה כזה אני מסכים שהוא יהיה עדיף בעונה שנה מהיום).

shahar
      משתתף

מידלטון מהסיבוב הקודם.

מוסיף אליו את- סימונס, האריס

בהתחלה חשבתי להוסיף את קונלי אבל הוא נתן עונת שיא בממפיס. את דונצ'יץ' אני לא מתכוון להדיח, לדעתי הוא הדבר האמיתי גם בכישורים שלו כיום ונכון שהוא סיים מקום 14 במערב אבל צריך לזכור את רצף ההפסדים לקראת הסוף, שמדובר במערב, ושיש לו קבוצה גרועה מאוד.

כריס פול גם היום הוא שחקן מעולה, אולי לא טופ 10 כמ והרבה שנים אבל הייתי לוקח אותו לפני חלק גדול מהרכזים שבמשחק עכשיו, ואת לאורי יובל הצליח לשכנע אותי להשאיר.

מה שמשאיר אותי עם פסקל סיאקם, שהאמת מאוד התרשמתי ממנו בפלייאוף האחרון אבל אני לא חושב שהוא יותר טוב מכל השחקנים שציינתי, למרות ששוב, מדובר בפער קטן מאוד וזה ממש הדרגה השניה של הכוכבים בליגה.

עוד שחקן שתכלס על הכוונת ולא כל כך שמתי לב שהוא עולה פה זה דונובן מיטצ'ל. אשמח לדעת למה הוא מקבל קרדיט למרות שתכלס לא חווה איזה התקדמות משמעותית במשחק שלו בשנה האחרונה, האחוזים האפקטיביים שלו ירדו והעליה של השלוש נקודות בסקורינג זה נטו מהעלאה הווליום של הזריקות. אולי באמת הוא המועמד המוביל מבחינתי ללכת הביתה בסיבוב הבא

galhaase
        משתתף

צודק לגבי דונובן מיצ'ל (אני כן הצבעתי לו) – לא מבין איך מצביעים פה לביל, גובר או אפילו סיאקם לפניו.
        כנראה שיש לו עתיד טוב, אבל עונת רוקי מצויינת ואחרי זה די ישורת, זה לא מספיק כדי לעקוף את גובר או ביל שהם בטופ של הליגה בעמדות שלהם או סיאקם שפרץ ונתן פלייאוף יפה מאוד בקבוצה שלקחה פאקינג אליפות!

קשה לי גם עם זה שכולם מצביעים לסימונס. זה מתחבר לי ממש חזק למשהו ששמעתי בפודקאסט של דה רינגר – יש שחקנים שמשום מה מסתכלים אצליהם רק על מה שהוא לא עושים טוב. נכון, לסימונס יש חרא ג'אמפ שוט – אבל רבעק! חוץ מזה הוא עושה דברים מדהימים שבחיים לא ראו אצל שחקנים בגובה שלו – איך הוא יכול לעוף כל כך מוקדם???

צל ענן
      משתתף

טוב, אני ממש לא מוצא זמן לדרג כמו שצריך, אבל הנה:

טוביאס האריס: האמת שהוא על הכוונת הרבה זמן, הוא למעשה השחקן ה 3-4 בחשיבותו בפילי (שנה הבאה הוא יהיה 2-3, נראה איך זה יבוא לידי ביטוי), נותן נקודות וריבאונד אבל לא נחשב שחקן טוב במיוחד בהגנה, בעיני הגיע הזמן.

מייק קונלי: גם הוא הולך איתי כבר כמה זמן. קשה לשפוט כי הוא היה פצוע מאד בקבוצת טנקינג בשנתיים האחרונות, אבל אני חושב שצריך להעריך אותו לפי מה שהוא נתן בשנתיים האחרונות, להערכתי כרגע הוא שייך לכאן.

עכשיו ההתלבטות לגבי שחקנים אחרים – בעיניי ביל, סימונס, דונצ'יץ', מידלטון, סיאקם, לאורי, גובר כולם מועמדים לגיטימיים, אולי אפילו כריס פול.

סיאקם ולאורי מקבלים פאס כרגע, בגלל האליפות. כריס פול בגלל שבסוף הוא היה אופציה 2 בקבוצה השניה הכי טובה בעיני בשנתיים האחרונות בליגה.מידלטון היה אופציה 2 במילווקי, נכון שהם בעיקר רכבו על הגב של יאניס אבל אני לא מזלזל בזה, למרות ירידה ברורה ביכולת. את גובר אני פשוט אוהב והוא גם שחקן הגנה ענק, קל להתעלם מזה אבל זה נותן לו יתרון בעיני, ודונצ'יץ' לדעתי, למרות שדאלאס עדיין לא תחרותית, עדיף על סימונס. או במילים אחרות:

בראדלי ביל: לדעתי להיות סקורר בולט בקבוצה כושלת בשלב הזה לא מספיק.

בן סימונס: בסוף לדעתי הוא השחקן שיתרום הכי פחות מבין הנתורים בתמונה הכללית. הוא אומנם שובר שוויון בדברים מסויימים כמו הגנה – אבל הוא לא מסוגל לשים סל מול הגנה מוכנה, או לייצר יתרון כלשהו בהתקפה. זה עלה לפילי ביוקר בפלייאוף ואם לא ישתפר עלול להפוך את הפרויקט שלהם לפארסה. לא שאני אצטער על זה.

צל ענן
        משתתף

טוב, השתכנעתי – מחליף את ביל בדונצ'יץ'.

Roeii1
      משתתף

קשה מאוד ועוד יותר קשה לפרט

אלו ה4 שנבחרו

מייק קונלי

בן סימונס

ג'רו הולידיי

בראדלי ביל

אולי בקצרה: קונלי מרגיש לי בירידה מתמדת ולא מסוגל לסחוב קבוצה אפילו כאופציה שנייה או שלישית

מישהו בפילדלפיה צריך לשלם על הכישלון היחסי. ההתלבטות הייתה בין טוביאס לסימונס, אני נותן קרדיט לחצי עונה הנפלאה של טוביאס בקליפרס. מרגיש לי שעם גארד יותר נורמלי שמתאים יותר לליגה, פילדלפיה הייתה עוברת את טורונטו.

סימונס חייב לשפר את האלמנטים החסרים שלו בסגנון המשחק, לפחות עד למצב מאוזן.

פחות מחזיק מהולידיי, מרגיש לי שזאת הגרסה הכי טובה שנראה ממנו בליגה ושהוא תמיד יהיה באזור ה30-40 בליגה.

התלבטתי בין ביל לדונציץ'. דונציץ' מאוד הרשים אותי בקור הרוח שלו ובסגנון המשחק. ביל נתן עונת קריירה בנק', הרבה בזכות זה גם שוול היה פצוע

Rapgamer
        מנחה

לגבי קונלי- הצבעה סבבה, רק רציתי לציין שהוא דוקא לא "בירידה מתמדת". למעשה הוא רשם העונה career high בנקודות ובהליכות לעונשין, ובערך השווה את ה-career high שלו באסיסטים. מבחינה סטטיסטית זו הייתה דוקא העונה הטובה בקריירה שלו.

בין ביל לדונצ'יץ' אני כן חושב שיש יתרון לביל. גם כי הוא היה מרשים יותר בעונה החולפת, יש לו קבלות מהעבר כשחקן מרכזי בקבוצה תחרותית, היו לו סדרות פלייאוף טובות וכו'. ביל אכן קלע קצת יותר בלי וול (באופן טבעי) אבל אפשר לציין שגם בשנים הקודמות לצד וול הוא רשם 22-23 נקודות ו-4 אסיסטים. הוא סקורר יותר טוב ויעיל מאשר לוקה.
        דונצ'יץ' הוא ילד שילך וינסוק אבל למעשה להעדיף אותו על פני ביל זה בעיקר מתוך התייחסות לעתיד יותר מאשר ליכולת הנוכחית.

Roeii1
          משתתף

אני מדבר מבחינת היכולת הכללית ולא סטטיסטיקות.

כשמארק גאסול לא לידו, והוא באחת הקבוצות הגרועות בליגה ברור שהוא יעניק מספרים יותר טובים

זאת בהחלט התלבטות, חשבתי אולי גם להוסיף את גובר כי אני גם חושב שאין כבר מקום לשחקנים שמצטיינים בצד אחד.

דונציץ' מאוד הרשים אותי העונה, פתח בצורה סוחפת וקצת נחלש ברגע שדאלאס איבדה סיכוי לעלות. ביל שחקן יותר אקסלוסיבי וגם קלעי יותר טוב, אבל אני מאוד אוהב את איך שדונציץ' משחק והחלטתי לתת לו את הקרדיט

Rapgamer
            מנחה

זה לא הכי מדויק. 80% מהמשחקים של קונלי העונה היו עם גאסול לצדו. למעשה בתחילת העונה היה סביבו הייפ לבחירה ראשונה בקריירה לאולסטאר, שנחלש (בצדק) כשממפיס דעכה.
            בכל מקרה זה לא שהוא שיחק שנה בלי גאסול וניפח מספרים.

גובר לדעתי השחקן הכי משמעותי ביוטה, כולל דונובן מיצ'ל. בשנה שעברה הוא דורג 20 והשנה הוא היה לא פחות טוב, מבחינה סטטיסטית אפילו יותר.

סוף סוף דף חלק…

טוביאס האריס ופסקל סיאקם – היחידים ברשימה שהם למעשה מספרי 3 ומטה בקבוצות שלהם. יש גם את באטלר שנמצא חזק מאוד על הכוונת שלי אבל יש לו קצת קבלות מהעבר. האריס עוד הוביל קבוצה לאחרונה אבל ראינו שהיא הסתדרה מצוין גם אחרי שעזב, ובכל מקרה לא היה מדובר בקבוצה שהיא יותר מסיפור סינדרלה שנועד להיגמר בסיבוב הראשון של הפלייאוף. סיאקם אמנם זכה באליפות כשחקן השלישי בחשיבותו, ולכן הוא מדורג הכי גבוה אצלי בtier שלו, אבל הגענו לתקרה.

בן סימונס – האמת שלא חשבתי להצביע לו כבר בשלב הזה, אבל במחשבה שניה לא רואה שחקן שנותר ברשימה עם חיסרון מובנה כל כך משמעותי וכזה שכל כך פוגע בקבוצה שלו כמו במקרה של סימונס.

לוקה דונצ'יץ' – בצער רב, זו התקרה שלו. מעליו נמצאים כבר שחקנים מובילים בקבוצות פלייאוף איכותיות או לכל הפחות שחקני אלפא מוכחים יותר ממנו בקבוצות לוטרי כמו טאונס או ווקר.

myway23
        משתתף

אני דווקא חושב שסיאקם היה צלע שנייה ולאורי צלע שלישית.
        לשניהם היו משחקי פלייאוף שהם כמעט ולא היו קיימים, אבל משחקן מנוסה כמו לאורי אני מצפה שיהיה יותר יציב.
        משחק גמר ראשון הם ניצחו בגלל סיאקם, גולדן לא ידעו מה לעשות נגדו. למעשה מול גולדן הוא היה הברומטר של טורנטו, אם הוא טוב הם מנצחים – להזכירכם זה פלייאוף\גמר ראשון שלו – איך אפשר שלא לתת לו קרדיט על כך?

ובלי קשר רק לפלייאוף, הוא נתן עונה פנטסטית וגם זכה בצדק בשחקן המשתפר.
        אני לא מזלזל בלאורי, הוא היה חשוב אבל נמצא בדעיכה ולדעתי הוא צלע שלישית …

Rapgamer
          מנחה

לומר שאתה מצפה מלאורי יותר מאשר אתה מצפה מסיאקם, לא משרת את הטענה שסיאקם מספר 2 ולאורי 3.
          נכון- סיאקם היה ענק בגיים 1 של הפיינלס, ולאורי היה יותר טוב ממנו בשאר 5 המשחקים בסדרה.

גם נגד מילווקי, לאורי היה טוב בהרבה מסיאקם.

ודבר אחרון- זה נכון ששניהם לעיתים "נעלמים" במשחקי פלייאוף. אבל לאורי, גם כאשר הוא שקט, תורם דברים שלא מתבטאים בסטטיסטיקה. לנוכחות שלו יש ערך גם כשהוא קולע בחד ספרתי.

Rapgamer
        מנחה

הערה קטנה- אמרת שסיאקם והאריס הם היחידים שמשמשים אופציה שלישית בקובצה שלהם. גם דריימונד הוא אופציה שלישית, ואני מדבר על גולדן בלי דוראנט.
        מאז שדוראנט נפצע, קליי קלע בפלייאוף 25 למשחק. גרין קלע 13. נכון שהוא facilitator ושחקן הגנה נהדר (למרות שאכזב מהבחינה הזאת בפיינלס) אבל הוא היה הצלע השלישית בגולדן של הביג ת'רי.

צודק אבל הוא צלע שלישית קצת לא שגרתית. כמו שגוברט לדעתך הוא צלע ראשונה (ואני מסכים) – התקפית הוא ככל הנראה אפילו לא אופציה שניה. גם גרין כזה מהבחינה שהגנתית אין לו תחליף וההגנה בעצם בנויה עליו. אני גם חושב שהוא חשוב יותר לגולדן סטייט מאשר תומפסון, והוא כבר זכה באליפות עם מקום יותר גבוה בהיררכיה ממה שהוא היה בעידן דוראנט.

Rapgamer
            מנחה

אני חושב שדברים קצת השתנו מאז 2016, בזמנו הסכמנו שהוא השחקן השני בחשיבותו בווריורס.
            דריימונד קצת דעך בשני צדי המגרש. הגנתית זה מובן שרמת המאמץ שלו תהיה תת-אופטימלית בעונה הרגילה, אבל גם בפלייאוף הוא לא הצליח לייצב את הגנת הווריורס בסדרת הגמר, או לעצור את סיאקם באחד על אחד. למעשה קצת התאכזבתי ממנו מהבחינה הזאת.
            התקפית הוא גם בדעיכה מסוימת, משחקן שהשלשות שלו לא יציבות הוא הפך לשחקן שלא מסוגל לקלוע מעבר לקשת.

קליי לעומתו רשם את הסטרץ' הכי טוב שלו בקריירה בפלייאוף 2019 מאז שדוראנט נפצע. הוא הופיע כל ערב עם 20-30 נקודות, בלי off nights, כרגיל טוב בהגנה ולתחושתי מוסר קצת יותר ממה שראינו אותו בשנים קודמות.

כשדוראנט היה בריא אני חושב שדריימונד היה השלישי בחשיבותו בקבוצה בזכות ה-intangibles. אבל בגרסה ללא דוראנט והעובדה שקליי לקח צעד קדימה, אני חושב שתומפסון עלה למקום השני בהיררכיה לא רק מבחינה התקפית אלא בכלל.

Krit123
      משתתף

במה ג'רו הולידיי עדיף על בראד ביל? הפך להיות אנדרייטד דווקא בעונת קריירה. למה ציפיתם ממנו בסיטואציה הנוכחית, למעשה עשה את המיטב כשחושבים על זה. סחב חרא של קבוצה ל-32 ניצחונות, בשליש האחרון של העונה הם עוד היו איכשהו במאבק תיאורטי לפלייאוף, ורשם שיאי קריירה בכל מיני קטגוריות. מה עוד צריך היה לקרות בשביל שהעונה הנוכחית לא תוריד אותו בדירוג בהתחשב במה שקרה בקבוצה?

ניר אור-אל
      מנהל בפורום

מידלטון

פסקל – צריך יותר מעונת פריצה כדי להתברג גבוה יותר ברשימה הזאת

לוקה – בדומה לפסקל, גם הוא צריך יותר מעונת רוקי מוצלחת. עתידו עוד לפני אבל כרגע אני לא רואה סיבה לתת לו עדיפות על פני שחקנים שכבר עשו משהו בליגה הזאת.

הולידיי

nba_fan
      משתתף

חדש פה.

מצטרף לדירוגים

הולידיי, לאורי, האריס, סימונס.

Rapgamer
        מנחה

ברוך הבא:)

מציג 14 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.