דירוג הפורום- הסיבוב השני

ראשי פורומים פורום NBA דירוג הפורום- הסיבוב השני

הדיון הזה מכיל 23 תגובות, ויש לו 11 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  shahar לפני 2 חודשים, 1 שבוע.

• מאת
    תגובות

Rapgamer
    מנחה

תכננתי להדיח 9 שחקנים בסיבוב הראשון אבל בעקבות שוויון הודחו עשרה:
    זאק לאבין- 8 קולות.
    ולנצ'יונאס- 7 קולות.
    רנדל, טריי יאנג, מיילס טרנר, ג'וש ריצ'רדסון- 6 קולות.
    הארל, בלדסו, הילד, רדיק- 5 קולות.

התוצאות המלאות בלינק
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1n_aLq2P01NB1t3ebIsy81VbyutVvNOR3R-3r5LzRUEk/edit#gid=0

אלו 57 השחקנים שנותרו במשחק:
    קריס מידלטון
    יאניס אנטטקומפו
    ברוק לופז
    קייל לאורי
    פסקל סיאקם
    סרג' איבאקה
    מארק גאסול
    בן סימונס
    טוביאס האריס
    אל הורפורד
    ג'ואל אמביד
    קמבה ווקר
    ג'ייסון טייטום
    ג'יילן בראון
    מלקולם ברוגדון
    דומנטאס סאבוניס
    בלייק גריפין
    אנדרה דראמונד
    קיירי ארווינג
    כאריס לאברט
    קווין דוראנט
    ג'ימי באטלר
    ניקולה ווצ'ביץ'
    בראדלי ביל
    סטפן קרי
    דאנג'לו ראסל
    קליי תומפסון
    דריימונד גרין
    ג'מאל מורי
    פול מילסאפ
    ניקולה יוקיץ'
    ראסל ווסטברוק
    ג'יימס הארדן
    אריק גורדון
    קלינט קאפלה
    דמיאן לילארד
    סיג'יי מקולום
    יוסוף נרקיץ'
    דמאר דרוזן
    למרכוס אלדריג'
    כריס פול
    דנילו גלינארי
    סטיבן אדאמס
    מייק קונלי
    דונובן מיצ'ל
    בויאן בוגדנוביץ'
    רודי גובר
    לו וויליאמס
    פול ג'ורג'
    קוואי לאונרד
    ד'ארון פוקס
    קארל אנת'וני טאונס
    לברון ג'יימס
    אנת'וני דיוויס
    ג'רו הולידיי
    לוקה דונצ'יץ'
    דווין בוקר

בסיבוב זה נא להצביע ל-7 שחקנים, בכך נרכיב את רשימת הטופ 50 ממנה יתחיל הדירוג.
    בהצלחה!

Rapgamer
    מנחה

אז לפני הכל אצא כאן בקריאה נרגשת…

הקמפיין להשארת גלינארי במשחק

מיי בוי גאלו סופג כאן קולות עוד מהסיבוב הראשון. אנסה לשכנע אתכם להשאיר אותו לפחות לעוד סיבוב אחד.

גלינארי זה שחקן שכשאתה רואה אותו משחק, הוא מרגיש לך כמו כוכב. הקליפרס מרשים לעצמם לפתוח בחמישייה מאוד מוגבלת התקפית עם בוורלי-שאמט-SGA וזובאץ', כאשר תכנית המשחק שלהם היא לתת לגלינארי לייצר. בין אם ב-ISO, או פיק אנד פופ, הוא סקורר בחסד וזה עובד להם. שחקן בגובה 10'6 שקולע מצוין מכל טווח, יודע להוריד כדור לרצפה, טכני וחכם שיודע ליצור מגע ולהגיע לעונשין- כמה כאלה יש בליגה?
    FACT- גלינארי הוא אחד מ-6 שחקנים בליגה שקלעו לפחות 2.5 שלשות למשחק והגיעו לעונשין 6 פעמים. החמישה הנוספים- הארדן, פול ג'ורג', לילארד, בלייק גריפין, דווין בוקר. הוא באמת סקורר טוב ומגוון.
    ומה לגבי האחוזים? העונה 46% מהשדה, 43% משלוש, 90% מהעונשין. הוא מדורג ראשון באחוז קליעה משוקלל (TS%) מבין 6 השחקנים שציינתי כאן למעלה, וגם גבוה יותר מחבר'ה כמו לברון, קוואי ואנת'וני דיוויס.

בתחומים אחרים של המשחק גלינארי בינוני. הוא עוזר קצת בריבאונד, הוא מוסר לא רע מעמדת הפורוורד, ההגנה שלו מתחת לממוצע אבל לא חור כמו שחקנים אחרים שנמצאים על הבלוק.

כשגאלו בריא, אני חושב שאפשר להגדיר אותו כ-borderline all star. באיזור של טוביאס האריס למשל (מבחינת advanced statistics אגב, הוא רמה מעל האריס).
    אני מבין שהוא שחקן שנוטה להיפצע וצריך להוריד לו על זה נקודות. לפחות בגישה שלי, זה משהו שיגרום לי לדרג אותו בתחתית ה-tier אליו הוא נמצא (כלומר- מתחת להאריס למשל), אבל לא להוריד אותו מדרגה שלמה ולהצביע לו לפני שחקנים נחותים ממנו.
    השנה אגב הוא שיחק 68 משחקים שזה מכובד. והיה אחת הדמויות העיקריות בעונה הנהדרת של הקליפרס.

אז זה הטייק שלי על גלינארי. הייתי שמח לראות אותו נשאר לפחות עוד סיבוב על חשבון שחקנים שממלאים תפקיד יותר קטן בקבוצה שלהם (מילסאפ, איבאקה, ברוגדון, ברוק לופז, ג'יילן בראון), או שחקנים פחות מוכחים ממנו (לברט, סאבוניס, בודגנוביץ', שוב ג'יילן בראון). ובעצם עוד כל מיני שחקנים, אבל נגיע לזה כבר בהצבעה שלי.

Roeii1
      משתתף

תגובה לRap ולגלינארי:

הצגת נתונים יפים והאמת שזאת עונת קריירה של גלינארי ולכן לדעתי ניתן לו צ'אנס לעוד סיבוב

אבל זה עדיין טוב מדי ממה שזה באמת. גלינארי תמיד עבר מתחת לרדאר, גם כשהוא סקורר מגוון הוא אף פעם לא הצליח להתעלות לרמה גבוהה באמת.

מעבר לזה שהוא פציע, גם כשהוא משחק הוא משדר אדישות במשחק שלו, סקורר קלאסי לקבוצות חלשות

Rapgamer
        מנחה

סקורר של קבוצות קטנות? לא יודע. ב-3 השנים האחרונות גלינארי שיחק בקבוצות של 40-48 ניצחונות. יש פה שחקנים כמו דונצ'יץ' או בוקר, שבאמת שיחקו רק בקבוצות קטנות, ולא סופגים קולות בכלל.

לא הגיע לרמות הגבוהות באמת- fair. אבל אנחנו בטופ 50, יש פה הרבה שחקנים שלא הגיעו לרמות האלה.

הייתי מסכם שבעונה האחרונה בלבד גלינארי היה בערך ברמה של טופ 30. כשמסתכלים על ההיסטוריה שלו ושל שחקנים נוספים, לוקחים בחשבון את הפציעות וכו' זה מוצדק להוריד אותו בדירוג, אבל לדעתי מחוץ לטופ 50 זה מוגזם.

galhaase
      משתתף

מסכים איתך לגמרי, יש הרבה שחקנים ברשימה שצריכים לבוא אחרי גאלו. לגמרי ראוי להיות באיזור ה-40-ish

מהסיבוב הקודם:

מילסאפ ודראמונד

החמישייה הנוספת:

דווין בוקר. סקורר בחסד שלא עושה שום דבר טוב מעבר לכך. שחקנים כאלה תמיד צריך לבחון לפי סיטואציה ולפי מבחן התוצאה. לבוקר יש אור ירוק לזרוק מתי שהוא רוצה, וקבוצה בהנהגתו מעולם לא ניצחה יותר מ24 משחקים. אני מאמין שהרבה שחקנים בליגה יכולים לקלוע מעל 26 נקודות למשחק אם מאפשרים להם לזרוק כאוות נפשם. לו וויליאמס הוא שחקן דומה מבחינת הסיטואציה שהוא נמצא בה, אבל הוא הוביל את הקבוצה שלו לפלייאוף באותו הקונפרנס.

סטיבן אדאמס. הוא דורג באזור ה36 בעונה שעברה ואם אני זוכר נכון, הפער בינו לבין מי שדורג מקום אחד מעליו היה הכי גדול בין שני שחקנים עוקבים בדירוג. העניין הוא שאדאמס לא השתפר, והרבה שחקנים אחרים כן.

דומנטאס סאבוניס. בהתחלה שמתי אותו בתחתית הטופ 50 כי אני אוהב אותו אבל לאט לאט התחלתי לשים לב לכל מיני שחקנים ששכחתי ופשוט אין קייס לשים אותו לפניהם.

נשארנו עם גלינארי, גורדון ונורקיץ' שצריך לבחור שניים מהם. קצת מצחיק לדעתי שהיחיד מביניהם שלא כשיר לשחק כרגע הוא היחיד שלא צריך להתייחס לפציעה שלו בדירוג. מכיוון שהשניים האחרים בימים כתיקונם פציעים עוד יותר ממנו, אני אשאיר את נורקיץ' לעוד סיבוב.

לסיכום: מילסאפ, דראמונד, אדאמס, בוקר, סאבוניס, גלינארי וגורדון.

Rapgamer
      מנחה

מה עם כאריס לברט? בתכלס הייתה לו חצי עונה טובה בליגה. מספיק כדי לשים אותו מעל גורדון וגאלו?

את הכישרון של לאברט זיהיתי עוד קודם. היה לי ברור שהוא עשוי מחומר של אולסטאר. העונה שעברה הייתה צעד מתבקש בהתפתחות שלו. גם די אהבתי את החזרה שלו מפציעה, למרות שהיה לו עוד חלודה להוריד. הוא מדורג אצלי בתחתית הטופ 50 מטעמי המשכיות שעוד יש לו להוכיח אבל בינתיים ראיתי מספיק כדי לדרג אותו מעל גורדון וגלינארי.

מי שנמצאים אצלי על הרדאר עוד לפניו הם קאפלה וברוגדון.

Rapgamer
    מנחה

מצביע

מסיבוב שעבר:
    1. איבאקה– לא מספיק איכותי. מעדיף על פניו חבר'ה יציבים כמו דראמונד או אדאמס.
    2. סאבוניס– יחכה לשנה הבאה.
    3. ג'יילן בראון– התלבטתי לגביו בסיבוב הקודם, מרגיש עם זה שלם עכשיו. יכול בערב נתון לקלוע 20 נקודות או 5 נקודות, פרט לכך הוא שחקן התקפה די חד מימדי. לא מספיק משמעותי בהגנה כדי לחפות על זה.

שמות נוספים על הבלוק:
    C- לופז, דראמונד, אדאמס, נרקיץ'. ושם נוסף שלא הוזכר בינתיים- גאסול.
    פורוורדים- טייטום, מילסאפ, גלינארי, בוגדנוביץ'. ושם נוסף שלא עלה כאן- דונצ'יץ'.
    גארדים- ברוגדון, לאברט, אריק גורדון, ד'ארון פוקס, בוקר. ואחד שלא עלה- ג'מאל מורי.

בקרב הסנטרים אני מסמן את לופז בתור מועמד להדחה. סיים עונה ממש טובה אבל עשה את זה בקבוצה ששיטת המשחק שלה מושלמת עבורו, הוא פחות באנקר מאשר הסנטרים האחרים. ע"ע העונה שלפני כן, בלייקרס.

פורוורדים- מילסאפ יותר מדי ב-back seat. לטייטום אני שומר חסד נעורים מעונת הרוקי, על סמך העונה האחרונה הוא כבר צריך להיות מודח. בוגדנוביץ' וגלינארי דומים בסגנון, כאשר גאלו קצת יותר טוב ממנו וגם יותר מוכח. את דונצ'יץ' בינתיים נשאיר.

גארדים- פוקס סיים עונה מעולה, אני משאיר אותו. לאברט הראה לנו טעימות שיכולות להיות שוות טופ 50 אבל אני צריך יותר מ-1/3 עונה. אריק גורדון- אני מזמין את האנשים לראות ריפליי של הסדרה מול גולדן השנה, היה פאקינג stud על הבמה הגדולה. ברוגדון הוא סופר-רול פלייר שאני מאוד אוהב אבל אולי זמנו הגיע. בוקר זו התלבטות, נוטה לתת לו להינות מהספק עוד סיבוב. למורי נמשוך עוד טיפה את הקרדיט מהעונה המוצלחת של דנבר.

מוסיף את:
    4. ברוק לופז.
    5. מילסאפ.
    6. לאברט.
    7. ברוגדון.

ניר אור-אל
    מנהל בפורום

לא השתכנעתי לגבי גאלו, ת'כלס אם הוא באמת היה כזה יעיל וחשוב, כנראה שהוא לא הזה עובר קבוצה בכל פעם שיש איזה טרייד בסביבה.

אז…

גאלו

סאבוניס

פוקס (מוקדם מידי)

בוגדנוביץ

מידלטון

ברוגרדן

איבקה

Rapgamer
      מנחה

חחחח מה זה "בכל פעם שיש טרייד בסביבה". הוא עבר בשני טריידים בקריירה שלו, אחד תמורת כרמלו בשיאו ועכשיו תמורת פול ג'ורג' כדי להחתים את קוואי. לא העבירו אותו תמורת ביסמק ביומבו.

ולמה זה משנה בכלל…  אתה יודע בכמה קבוצות שיחק לו וויליאמס?

galhaase
      משתתף

פוקס ומידלטון??? איך? יש כל כך הרבה יותר שחקנים לפני שני אלה – הם ממש שייכים לטופ 30 של הליגה, בייחוד אחרי עונה כל כך טובה שלהם

Krit123
    משתתף

ממשיך עם:
    מילסאפ
    איבאקה

לופז

אליהם נוסיף:
    סאבוניס
    גאלו
    לאברט – לאברט, ברוגדון וג'יילן בראון על אותה סירה מתנדנדת, בנתיים הם בפנים.
    סטיבן אדאמס – שברתי את הראש בינו לבין בוגדנוביץ'… חשבתי שיציבות לאורך שנים תיתן את האדג' לאדאמס, אבל הנטייה היא לחשוב שהוא בליגה יותר זמן ממה שהוא בפועל, סך הכל הם רלוונטים לפרק זמן דומה. אמרתי על אדאמס מוקדם בעונה שהוא עדיף על נורקיץ' בגלל שלוות נפש, אבל זה לא עומד במבחן המציאות בסדרות פלייאוף וברגעים גדולים. הוא עושה התקדמות אבל לא דרסטית ובעיקר באותם אזורים, לא הוסיף משהו חדש למשחק שישאיר אותו בטופ 40-50 בוודאות..

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 2 חודשים, 1 שבוע ע"י  Krit123.

88nothing
    משתתף

ג'מאל מורי
    אריק גורדון
    יוסוף נרקיץ'
    סרג' איבאקה
    ג'יילן בראון
    כאריס לאברט
    דומנטאס סאבוניס

Krit123
      משתתף

עזוב שמות אחרים כי הפער לא כל כך דרמטי, אבל מורי לפני מיסלאפ? לא הבנתי..

Roeii1
    משתתף

לאברט

גורדון

איבקה

ברוגדן

סאבוניס

לופז

קאפלה

kobyz
    משתתף

ברוק לופז – ממשיך מסיבוב קודם
    אנדרה דראמונד – ממשיך מסיבוב קודם
    דאנג'לו ראסל – עדיין סטריקי מדי ולא מביא הגנה
    פול מילסאפ – עדיין מועיל, אבל מתחיל להיראות יותר ויותר כמו הצל של עצמו
    קלינט קאפלה – הרבה לב ונשמה, אבל מוגבל התקפית
    דנילו גלינארי – ממשיך מסיבוב קודם
    סטיבן אדאמס – הרבה לב ונשמה אבל מוגבל התקפית

Rapgamer
      מנחה

אהבתי את ההצבעה לדאנג'לו. אני עדיין נותן לו קרדיט על העונה האחרונה אבל לא לגמרי מרגיש בנוח לגביו, ובסך הכל הוא כן שייך לדיון, מבלי ששמו הוזכר עד עכשיו.

Rapgamer
    מנחה

מחכה למצביעים נוספים.

fatnoam
    משתתף

נשאר עם:

סרג' איבאקה
    ג'יילן בראון
    ד'ארון פוקס

ומוסיף את:

בויאן בוגדנוביץ' – הקמפיין על דנילו שכנע אותי להצביע לבוגדה. אני חושב שהוא טוב, אבל הגענו לשלב שכולם טובים. מעדיף את גאלו עליו.

ברוק לופז – חד מימדי בעיניי. אני לא קונה את השטות הזו שהוא עושה בוקס אאוט טוב אז הקבוצה לוקחת ריבאונד טוב שהוא על המגרש. הקבוצה לוקחת ריבאונד טוב כי יאניס. נכון שהשלשות שלו מפחידות, אבל אני חושב שיש לו בחירות זריקות מזעזעת, והוא פשוט לא מסוגל להגן על פיק אנד רול. מעדיף את דראמונד עליו בהרבה.

ג'ייסון טייטום – עונה חלשה מאוד של טייטום. ציפיתי ליותר, גם בפלייאוף. בראון מסריח ת'מגרש, הייוורד נותן משחק אחד טוב מעשר, קיירי ישב בצד הרבה. כל כך הרבה הזדמנויות להתעלות, וכל מה שקיבלנו זה רוקי וול.

סבוניס – שם פחות טוב מהגבוהים שנשארו. דראמונד די קרוב אבל מעדיף אותו על סבוניס.

על הגריל:

דראמונד (כפי שצויין מעלה), כריס פול המזדקן, קייל לאורי שרציתי להצביע לו והוא קיבל ממני המון קרדיט על האליפות הזו.

kal
    משתתף

ה-7 שלי:

מהסיבוב הקודם:

ג'יילן בראון – לדעתי זוכרים לו יותר מדי את לפני שנתיים. למיטב התרשמותי הוא הלך אחורה
    דומנטאס סאבוניס
    דנילו גלינארי – מאד פציע
    בויאן בוגדנוביץ'

החדשים:
    מלקולם ברוגדון
    קלינט קאפלה – יותר מדי חד-מימדי

מילסאפ – דווקא הפלייאוף בו הוא היה סביר הוכיח כמה הוא נחלש, וכמה הצליחו לעצור אותו במשחקים המכריעים

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 2 חודשים, 1 שבוע ע"י  kal.

galhaase
    משתתף

אז יש 4 שעוד לא עפו מהרשימה הקודמת שלי אז אני מרגיש מחוייב שהם יופיעו פה:

אריק גורדון – זה כנראה נכון שאני מסתמך יותר על העונה הרגילה, והביצועים של גורדון בזמן הפלייאוף אולי שווים את השארתו בטופ 50. אבל התחייבות זו התחייבות
    ג'ייסון טייטום
    כאריס לאברט
    פול מילסאפ

עכשיו הגיע התור לבחור כמה חדשים:

סרג' איבאקה – הבלחה ממש יפה פעם ב20 משחקים לא מספיקה
    סטיבן אדאמס – לדעתי שחקן בינוני עם הרבה פיזיות וחיבור טוב לראס – אוברייטד
    ג'יילן בראון – עונה פשוט עצובה לצעירי בוסטון.

דרך אגב, אני חושב שזו שערורייה שטרנר וטריי יאנג לא ברשימה. ברור שהם לא טופ 30, אבל ממש לא ראויים להזרק ראשונים. גם אם הסטט' שלהם לא הכי משהו – הם פשוט טובים
    גם ממש לא מסכים עם ההדחה של באדי הילד… האיש פתח ב82 משחקים, שיחק 32 דק', קלע 20 נק' עם אחוזים מרהיבים לשלוש (מקום 5 מכל השחקנים שזרקו מעל 5 שלשות למשחק) והיה שחקן מפתח שקבוצה שהפתיע את כולם לטובה.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 2 חודשים, 1 שבוע ע"י  galhaase.

הבלחה פעם ב20 משחקים? עד שגאסול הגיע הוא היה נראה כמו מועמד לגיטימי לאולסטאר. משחקני ההגנה הטובים בליגה.

shahar
    משתתף

בויאן בוגדנוביץ'
    ברוק לופז
    סרג' איבאקה
    ג'יילן בראון
    דומנטאס סאבוניס
    כאריס לאברט
    פול מילסאפ

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.