דוויט האוורד בלייקרס

ראשי פורומים פורום NBA דוויט האוורד בלייקרס

הדיון הזה מכיל 10 תגובות, ויש לו 8 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  88nothing לפני 3 שבועות, 3 ימים.

• מאת
    תגובות

ניר אור-אל
    מנהל בפורום

האוורד והגריזליז הגיעו להסכם ביי אאוט והוא מסכם בלייקרס על חוזה לעונה אחת.

מה אתם אומרים? יצליח לחזור לעצמו ולהשתלב?

Rapgamer
    מנחה

יכול אולי להשתלב כסנטר מחליף. להפתעתי רק לפני שנה (עונת 17/18) הוא רשם ממוצעים של 16-12.
    מה שכן, צריך להודות שיש ללייקרס האלה וייב חזק של גלאקטיקוס שעלולים להיכשל בצורה מפוארת. הם יכולים לבנות קבוצת all nba have-beens:
    רונדו, אייברי בראדלי, לאנס סטיבנסון, קאזינס, הווארד.

הרבה שמות גדולים אחרי השיא. העוגן של לברון ודיוויס כשני שחקנים בטופ 10 אמור להספיק להם להגיע רחוק בכל מקרה אבל… נראה מה יהיה.

יכול להיות שהפציעה של קאזינס תגרום ללייקרס לפתוח את העונה בצורה טובה יותר. אין סיכוי שההרכב המתוכנן שלהם עם לברון ב-3, דיוויס ב-4 וקאזינס ב-5 היה עובד כמו שכל אחד ישחק בעמדתו הטבעית.

Krit123
      משתתף

מסכים עם הרוח הכללית, רק צריך לציין שלאנס וקאזינס כבר לא בקבוצה, ולא הייתי אומר שבראדלי לגמרי מעבר לשיא, הוא סיים את העונה טוב בממפיס ובתור אופציה רביעית הוא נורא מעניין, יש לו יכולת ליצור לעצמו בעיקר מתוך הנעת כדור.
      בכל זאת יש הרגשה שבשביל לעבות את הסגל ולהשלים פער באיכות הולכים על ווילד קארדס – שחקנים שבבסיס שלהם יש המון כישרון אבל בשביל להגיע אליו יש שדה מוקשים. בהמשך למה שניר אמר אני הייתי מעדיף את נואה שלפחות מוציא את האגרסיות שלו על היריבה חלק הזמן, הוא גם שחקן חכם ומחויב יותר שפחות ימשוך תשומת לב תקשורתית. שניהם באופן כללי לא מספיק פיט בשביל למשוך עונה שלמה וקשה לבנות עליהם. אני לא יודע מתי צ'יק דיאלו ירד מהבלוק אבל הייתי מכוון אליו בכל הכוח.

Roeii1
    משתתף

לא מפתיע, זה היה בינו לבין נואה וספייטס. האחרון בכלל לא שיחק שנה שעברה, ונואה בתכלס כבר לא משחק איזה 3 שנים

גם יותר פופולרי מהם וגם יותר טוב מהם. אוהבים לרדת  על דוויט, אומנם הוא פציע ולא יציב אבל כן יש לו הצגות מדי פעם,יכול לעזור להם

ניר אור-אל
      מנהל בפורום

מסכים על מה שכתבת ובכל זאת אני חושב שנואה יכל להתאים להם יותר.

שחקן חכם עם יכולת מסירה נהדרת והיה בכלל לא רע בעונה שעברה.

האוורד ללא ספק הטוב ביין כל הסנטרים שהם חשבו עליהם אבל גם יש עניין של התאמה.

ומצד שני, לשחק ליד לברון ורונשו שידחפו לו את הכדורים פנימה זה בטח לא דבר רע עבורו.

Roeii1
        משתתף

נואה גמלוני ולא מסוגל לעשות כלום עם הכדור בפוסט, עושה רושם שגם הגנה הוא כבר הפסיק לעשות

יש לו מסירה טובה אבל זה לא מצרך נדיר כשיש לך בקבוצה את לברון ורונדו

ניר אור-אל
          מנהל בפורום

טיעון טוב האמת, גם של שרקי.

האמת שזה מחזיר אותי למשהו אחר… כרמלו לא מוצא קבוצה נואה מחוזר על ידי הלייקרס.

מוזר

Little Sharky
        משתתף

נואה בחוזה בניקס (אחד הגרועים) טייל בעולם במקום לשבת על הספסל, מאז שהוא דחף את הורנסק הגלו אותו פשוט.

הופתעתי שממפיס בכלל הסכימו לגעת בו.

Rambere
    משתתף

הכל תלוי בכושר הגופני שלו בתכלס, לובים הוא כבר מתקשה לסיים.

מקווה בשבילהם שיתן להם קצת גוף בהגנה לפחות

צל ענן
    משתתף

אני מאמין שאם הוא יהיה סנטר הגנתי טוב ל 15-20 דקות בערב הוא כבר שווה את זה.

כמה דברים:

1. הוא עדיין יודע איך להתמקם בהגנה.
    2. הוא עדיין יודע לקחת ריבאונד.
    3. הוא עדיין יודע להגן על ה P&R – מול שחקנים שלא יהיו מהירים מדי
    4. הוא עדיין מסוגל לקחת ריבאונד בהתקפה ולמסור אותו למי שצריך.

בסך הכל – אם הוא נותן לדייויס זמן לנוח בהגנה, וממלא את החור בדקות שהוא איננו, או משחק לצד דייויס ואז הוא באמת צריך בעיקר לתת הגנה וקצת ריב' התקפה – הוא אופציה טובה עבור הלייקרס.

סך הכל הוא שחקן מינימום, עם נסיון עשיר וחושים טובים בהגנה. אם הוא לא מצפה ליחס של כוכב ורק רוצה לשחק ולנצח הוא יכול להתאים שם לא רע. הם לא צריכים ממנו 30 דקות לערב – אני מאמין שזה יכול לעבוד. בפרט שעל קבוצת הכוכבים הזו מנצח לברון.

88nothing
    משתתף

הווארד בריא ובדקות מדודות הוא נכס לקבוצה.
    אם ילך לו בסדר יכול להיות התאמה מעולה!

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.