גמר – game 3

ראשי פורומים פורום NBA גמר – game 3

הדיון הזה מכיל 9 תגובות, ויש לו 4 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  Rapgamer לפני 2 חודשים, 2 שבועות.

• מאת
    תגובות

ניר אור-אל
    מנהל בפורום

הסדרה עוברת לגולדן

דוראנט עדיין בחוץ, קליי מוגדר gtd

יהיה משחק אשששששש

ניר אור-אל
    מנהל בפורום

קליי לא משחק וזה כבר יותר מידי עבור גולדן כי יש גבול למה שסטף יכול לעשות לבד.

טורונטו מובילים בבטחה 55:42 ברבע השני למרות שאי אפשר להגיד שהם נותנים פה משחק גדול במיוחד.

ניר אור-אל
    מנהל בפורום

איזה משחק גרוע

ממש לא כיף לצפיה

צל ענן
    משתתף

הפעם ידעתי מראש שלא אספיק לראות, התעדכנתי על הבוקר.

כיף לגלות שטורונטו לקחו עוד אחד. נכון שגולדן חבוטים ופצועים, וזה לא באמת כוחות בצורה הזו, אבל כרגע זה הסיכוי היחיד של טורונטו.

מזכיר לי את 2015, גולדן פיגרו פעמיים 2:1 בסדרה. מול ממפיס, ואז במשחק 4 הם החליטו לשחק 5 נגד 4 בהגנה, והראו לכל אוהבי טוני אלן שזה נחמד שהוא הכי טוב בהגנה, אבל אם אין לך התקפה בכלל הקבוצה שלך תחטוף.

פעם שנייה זה היה מול קליבלנד, ברבע הרביעי של משחק 3 הם עלו עם הרכב המוות, לא הספיק כדי לנצח את המשחק, אבל לא הפסידו רבע בסדרה מאז.

אני אישית חושב שסטיב קר מאמן אדיר, ושנראה התאמות בהמשך. השאלה מה מצב הפצועים. גם דוראנט ועם קליי צפויים לחזור למשחק הבא, ואולי זו ההתאמה היחידה הנדרשת…

FrecCo
    משתתף

כל פעם שסטף מקבל את הכדור אני בחרדה, הכל קורה כ"כ מהר כשהוא בעניינים, זה תמיד הריקוד הקטן שלו ובום עלייה לשלשה לפני שהבנת מה קורה, או שהוא עובר כמו כלום שומר כמו קוואי ומוצא את השחקן הפנוי לליי אפ קל. זה מוזר להגיד אבל אני תמיד ארגיש שהוא אנדרייטד, אין ולא היה שחקן כ"כ מוכשר ומבחינתי הוא די בקלות הטוב בעולם היום והיה הטוב בעולם יחד עם לברון בשנים האחרונות. אף אחד בווריורס לא היה טוב באותה מידה אילולא סטף.

למרות הנגרות היחסית אצל הווריורס, הם הפסידו את המשחק הזה בגלל הגנה חלשה, קליי היה חסר בהגנה אולי יותר מבהתקפה. לאורי וגרין היו הנהנים העיקריים מזה. הראשון עם משחק נהדר ובכלל הפלייאוף הטוב בחייו, השני מצא את הידית וכנראה יאבד אותה כבר עד המשחק הבא. גם החיסרון של לוני מתברר כמאוד משמעותי כל עוד דוראנט בחוץ ואין לווריורס תשובה טובה מספיק לגבוהים של טורונטו. כולם בטורונטו חוץ מקוואי קיבלו מבטים נוחים מדי וניצלו אותם כראוי. קוואי עדיין לא דומיננטי כמו שהייתי רוצה שיהיה, אולי הוא מחכה לראות את דוראנט מולו כדי לדרוש יותר את הכדור ולשחק עם קצת יותר זעם.

טורונטו נמצאים מרחק 2 ניצחונות מאליפות סנסציונית אבל החלק הקשה באמת עוד לפניהם אם דוראנט חוזר לסדרה הזו. מצד שני, המשחק הבא בעוד יומיים ואם הוא לא חוזר, אנחנו מקבלים את הווריורס עם סטף עייף שיקבל שמירה צמודה אפילו יותר, וקליי שבכלל לא בטוח בכשירות מלאה. אני מריח סנסציה נוספת במשחק 4.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 2 חודשים, 2 שבועות ע"י  FrecCo.

Rapgamer
      מנחה

מאוד מסכים.
      גם לגבי סטף, שהיה מספר 2 ללברון בשנים האחרונות, גם כשהיה קצת קשה לראות את זה לצד דוראנט. בכל פעם שדוראנט חסר אנחנו נזכרים בזה מחדש, וכנראה שהדעיכה של לברון מציבה את קרי בטופ. היכולת שלו לייצר התקפה עם שחקנים כל כך מוגבלים סביבו, הופכת אותו לכל הפחות לשחקן ההתקפה הכי טוב בליגה.

מסכים גם לגבי קליי. החיסרון שלו מאוד הורגש בהגנה, ליבינגסטון פשוט כבד ולא טוב, מקיני לא שייך לרמות האלה, וטורונטו הניעה את הכדור למבטים טובים באופן עקבי לאורך המשחק. קליי כן היה חסר לגולדן בעיקר בריצות בהתקפה, מתי שהם הצליחו להשיג 4-5 עצירות ברצף וזה בדרך כלל מוביל לריצות 10-0, הפעם לא היה להם את המחץ הזה והם לא הצליחו למחוק הפרשים באותה קלות כמו שהוא על המגרש.

לוני יותר חשוב מקאזינס, אני אומר את זה כל העונה ואחרי שזה טיפה נסדק במשחק הקודם שקאזינס היה מעולה (ולוני סולידי כרגיל) הפעם זה היה משחק בלהות של בוגי. נדמה לי שהיה לי ויכוח עם נועם שטענתי שקאזינס לא פינישר טוב מתחת לסל, הוא הדגים את כל רפרטואר ההחטאות מתחת לסל במשחק הזה ועשה הרבה נזק. 1-7 מהשדה בזריקות שרובן מה-restricted area, יותר מדי נפילות ואיחורים בירידה להגנה שטורונטו חגגה בטרנזישן, מסירות חסרות סיכוי, בקיצור כל מה שהיה יכול להשתבש איתו- השתבש. בוגט היה הרבה יותר טוב פשוט כי קבלת ההחלטות שלו הייתה לעניין.

דריימונד גרין לא הביא את האימפקט שלו למשחק. הוא מוסר ענק אבל אני תמיד אומר שמספרי האסיסטים שלו מנופחים בגלל השחקנים שסביבו, הפעם 4 אסיסטים על 4 איבודים ושני איירבולים משלוש ברבע הראשון שנתנו את הטון למשחק התקפי חלש שלא כל מי של קוראים לו קרי.

אנחנו מדברים המון על גולדן ועל השחקנים שחסרים להם אבל צריך לתת קרדיט לטורונטו, שממשיכה לקבל תרומה רוחבית, שזו הגרסה הכי טובה שלהם לדעתי. קוואי בעוד משחק סולידי אבל לא יוצא מגדר הרגיל, בזמן שכל שאר שחקני החמישייה קלעו בין 18-23 נקודות, לאורי הוסיף גם 9 אסיסטים, ואן פליט בעוד משחק טוב מהספסל (פתח ברבע השלישי כי הוא השומר המועדף על קרי) ואיבאקה חסם את כל מה שזז. הרבה יותר קשה לנצח את טורונטו כשהם מניעים את הכדור וכולם במשחק, באמת מגיע להם קרדיט שהם הולכים למשחק חוץ בפיינלס ומוציאים לפועל את המשחק שלהם בצורה חלקה. אחת ההתאמות המתבקשות מבחינת קר היא לבצע יותר חילופים בהגנה, זה קרה בגיים 2 אבל כנראה שהוא ירד מזה כשראה איך כל אחד עובר את ליבינגסטון וקאזינס בצעד ראשון.

צל ענן
    משתתף

מצטרף לאמירות על סטף. זה פשוט לא ייאמן האימפקט שלו כל המגרש. הבן אדם מכדרר, עובר את החצי השני מטר, עובר על חסימה של שחקן וכל ההגנה של היריב מפורקת.

תעבור מתחת לחסימה? תחטוף שלשה.

תעבור מעל החסימה? הוא יעבור אותך בכדרור מהיר והם 4 מול 3 בהתקפה.

תנסה דאבל טים? הוא יוציא מסירה אדירה והקבוצה תנצל את זה.

הצלחת להוציא ממנו את הכדור? הוא יקבל אותו שוב על קו השלוש ושוב יפרק את ההגנה.

אסיסטים מדהימים. חדירות יפות. כשצריך הוא גם חותך. איזו אינטליגנציית משחק. והקליעות! אשתי יושבת ליידי ושואלת "מה כבר קרה?", הפנים שלי התקבעו על תדהמה.

אני פשוט המום. לעזאזל אם לא המעבר של דוראנט הוא היה עכשיו בדיונים על GOAT בלי ספק.

הוא השחקן הכי טוב בליגה כבר כמה שנים. אני התעקשתי על זה גם בדירוגים השנתיים והיום אין לי ספק בזה.

יש פה מישהו שעודד נגד ג׳ורדן ויכול להגיד אם הוא הרגיש כזה לחץ כל פעם שהוא קיבל כדור?

הלוואי שקליי ודוראנט לא יחזרו וסוף ינצח את המשחק הבא לבד. בתצורה הזו אני אשכרה בעדם.

Rapgamer
      מנחה

קרי באמת אדיר ובמשחקים כמו זה האחרון שהוא כמעט ולא מאבד את הכדור, אני מסכים עם דבריך.

רק דבר אחד צריך לומר, גולדן בהרכב הנוכחי פחות טובה מטורונטו ואם היא שוב תעלה לשחק בלי קליי ו-KD זה עלול לעלות לה בעוד משחק ובסדרה. שמעתי שהשוו את קרי לסדרה של לברון ב-2015 בה הוא עשה הכל לבד מול הווריורס. אבל צריך לזכור שלברון הפסיד את הסדרה ההיא, וזה גם מה שיקרה לווריורס ללא שחקני המפתח שלה. אולי אפילו עם שחקני המפתח.

FrecCo
    משתתף

דוראנט מחוץ למשחק 4.

הסדרה פתוחה גם אם קליי יחמיץ עוד משחק. הרבה דברים עבדו לטובת טורונטו אתמול, לא בטוח בכלל ששוב כל הסגל שלהם יפגע. הווריורס בוודאות יראו טוב יותר בהגנה אחרי התאמות. והרבה שחקנים שנעלמו במשחק 3 יכולים להיות חדים יותר בהמשך. להמר נגד סטף ודריי זה אף פעם לא חכם.

Rapgamer
      מנחה

היה פה איזה אחד שהריח סנסציה נוספת בגיים 4

אבל ברצינות, זו לא תהיה שום סנסציה. גולדן נכנסת לגיים 4 כפייבוריטית קלה בלבד.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.