גמר מזרח משחק 3

ראשי פורומים פורום NBA גמר מזרח משחק 3

מציג 9 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      FrecCo
      משתתף

גאסול קיבל עוד הזדמנות בחמישייה ופתח את המשחק מעולה. גם נורמן פאוול מהספסל  נשאר חם עוד מהמשחק הקודם עם 10!! נקודות ברבע ראשון.
      <p style="text-align: left;">לטורונטו היו מלא הזדמנויות לברוח ברבע הראשון אבל יצאה   פראיירית ואנחנו במשחק צמוד ברבע השני. צריכים לשבח עת ההגנה של מידלטון על קוואי, עושה עבודה מעולה</p>

FrecCo
      משתתף

דני גרין צריך לצאת מהרוטציה. יוזלס בהתקפה וגם לא מצליח להיות פקטור על אף אחד בהגנה. פשוט שחקן שלילי כמו בהרבה חלקים בקריירה שלו. לא ברור למה ניק נרס לא נותן לג'רמי לין צ'אנס. קוואי ולאורי סוחבים פציעות מעיקות, מילווקי מתקרבת ברבע השלישי ומתכננת לעשות לטורונטו את טיפול גולדן סטייט.

FrecCo
      משתתף

גם פרד ואנפליט היה צריך לצאת מהרוטציה מזמן, פשוט שחקן נזק, יותר איבודים מנקודות באופן קבוע לדעתי. יאניס עם 6 נק' בלבד באמצע רבע 4, גם מידלטון רק עם 7 ומילווקי עדיין צמודה. ניק נרס עומד להפסיד את המשחק בגלל הרוטציות העלובות שלו, לא יאומן כמה דקות שני שחקני החושך גרין ואנפליט מקבלים. איבקה חייב להיות פצוע אחרת לא מבין למה הוא כמעט לא רואה פרקט. מגיע לטורונטו להפסיד

FrecCo
      משתתף

לאורי יוצא ב6 עבירות, 4 דקות לסיום מילווקי משווה. במקום לנסות להכניס מישהו אחר או לשחק הרכב גבוה עם קוואי רכז, נרס מחזיר את ואנפליט החושך. טעויות של מאמן רוקי. מילווקי עם הגנה מטורפת חונקת את טורונטו.

קוואי עם סל קלאץ' ואז זריקות מהקו מעלה את טורונטו להפרש 5 דקה וקצת לסיום. פאוול יוצא גם ב6 עבירות. ברוגדון מצמצם ל2. ואנפליט מחטיא ומחטיא – עצם העובדה שהוא זה שמגיע לזריקות רק מראה כמה ההתקפה של טורונטו מוגבלת- ואז מילווקי בטרנזישן מחמיצה הזדמנות גדולה לעלות ליתקון עם שלשה מהירה של מידלטון שמחטיא. עבירה וסיאקם הולך לקו ומחטיא 2. טיים אאוט, 7 שניות לסיום ומילווקי עם הכדור. החלפתי צד אהדה בשלב הזה, אובייסלי מילווקי הם הטובים יןתר בסדרה אז חבל שהסדרה תתארך לחינם. מקווה שינצחו את זה מהר ויגיעו בריאים ואחרי מנוחה ארוכה לגמר.

FrecCo
      משתתף

מידלטון משווה, טורונטו מקבלת 2 שניות לעשות משהו ולא מצליחה להוציא כדור לקוואי, סיאקם מחטיא שלשה, הארכה. גו מילווקי.

FrecCo
      משתתף

המשחק הולך להארכה שניה ויאניס יוצא ב6 עבירות. במילווקי אין מי שיציל את המולדת, טורונטו מנצחת רק כי עודדתי את מילווקי בסיום.

מאחל למילווקי 4-1.

ניר אור-אל
      מנהל בפורום

לא קמתי למשחק כי הייתי בטוח שמילווקי שוב תדרוס אותם.

שמח שלפחות סדרה אחת מספקת פה עניין. יש אחלה פלייאוף וחבל שדווקא סדרות הגמר האזוריות יהיו חש צדדיות.

Rapgamer
      מנחה

וואו, איזה משחק. אחוזי קליעה נמוכים משני הצדדים, במילווקי גם מהעונשין. יאניס ומידלטון במשחק רווי החטאות ואיבודים, בעוד שטורונטו מקבלת תרומה יחסית טובה משחקני מפתח. ועדיין זה נגמר בשתי הארכות כשיאניס יוצא ב-6 עבירות.

תצוגת אימון חלשה מאוד משני הצדדים. הביקורת של דור על ואן פליט נכונה, הוא פשוט מזעזע ולא רק שג'רמי לין עדיף עליו, כל שחקן אחר מהרוטציה גם עדיף. אלא שבודנהולצר גם כן התעקש להפסיד את המשחק הזה עם הדקות של בלדסו. כמה פעמים אני צריך להגיד שברוגדון והיל יותר טובים ממנו? במשחק הזה, ובסדרה בכלל, ובפלייאוף בכלל. לא האמנתי למראה עיני שהיל, שהיה הכי טוב התקפית במילווקי ברבע הרביעי, יורד לספסל לטובת בלדסו שמקבל את אותם מבטים בדיוק ובמקום לתפור שלשות הוא נכנס בקיר וזורק פלואטר שהולך החוצה כמובן (3-16 מהשדה). לא האמנתי למראה עיני #2 שבלדסו פתח את ההארכה (כמובן שבאד התחרט אחרי דקה ורבע והחזיר את היל). לא האמנתי #3 שהוא פתח גם את ההארכה השנייה.
      אז רק אשים את זה פה: בלדסו עם 11 נקודות ב3-16 מהשדה, 5 אסיסטים על 5 איבודים.
      ג'ורג' היל עם 24 נקודות ב7-9 מהשדה, 2 אסיסטים ואיבוד אחד.
      ברוגדון ממשיך להיות יציב כמו סלע, 20 נקודות (8-17), אסיסט, 2 חטיפות ו-2 איבודים.

אז אחרי שאני קוטל  את בודנהולצר על מחדל פלייאוף מתמשך, אציין לחיוב החלטה אמיצה שלו להושיב את יאניס לנוח ברבע הרביעי כשהקבוצה במינוס 5. הם חזרו לשוויון, הפריק קיבל דקה אחת מנוחה והאמת שציפיתי שיסגרו את המשחק ואת הסדרה, אבל יאניס היה לא טוב ולא החלטי בדקות האלה.

טורונטו גם הסתבכה עם העבירה השישית של לאורי. הוא שיחק סולידי, בודאי היה טוב בהרבה מהאלטרנטיבות, ויחד עם נורמן פאוול שיצא ב-6 עבירות, ההתקפה שלהם נראתה גרוע. גאסול התעלה על עצמו ברגעי ההכרעה בשני צדי המגרש, זה היה משחק משובח של הלפ דיפנס עם 11 חטיפות ו-10 חסימות קבוצתיות. הכל התחיל מדאבלים אגרסיביים יותר על יאניס, שעבדו כל עוד הרוטציות השאירו את בלדסו פנוי. חוץ מזה ראינו עוד מופע יחיד של קוואי, אמנם לא כדורסל אטרקטיבי אבל מספיק יעיל ואפילו האחוזים טובים משציפיתי (11-25 מהשדה, 12-13 מהעונשין). טורונטו ממשיכים לצאת מהר קדימה אחרי ריבאונד, בעיקר בפתיחה, ולעלות ליתרונות מוקדמים במשחק. העניין שהם צריכים שהרבה דברים ילכו לטובתם כדי לנצח את הבאקס, זה קרה הערב וגם ממש בקושי.

בסיום 118-112 לטורונטו. קוואי הוביל עם 36 נקודות, 9 ריבאונדים, 5 אסיסטים ו-2 חטיפות כולל אחת ענקית בהארכה השנייה.
      גאסול במשחק הפלייאוף הכי טוב שלו העונה: 16 נקודות, 12 ריבאונדים, 7 אסיסטים ו-5 חסימות.
      סיאקם קלע 25 יחסית שקטות אבל מתחלק בקרדיט ההגנתי על יאניס, משחק חיובי שלו סה"כ.
      גרין וואן פליט ששיחקו יחד 65 דקות היו זוועה.

במילווקי היל וברוגדון הובילו את הסקוררים עם 24 ו-20 בהתאמה. יאניס מאוד התקשה התקפית עם 12 נקודות באחוזים נמוכים ו-8 איבודים, בשום שלב לא מצא את הרית'ם שלו. בכל זאת רשם שיא קריירה של 23 ריבאונדים, הוסיף 7 אסיסטים ו-4 חסימות.
      ברוק לופז קלע 16 נקודות, כמה מהמהלכים הגמלוניים שלו היו חיוניים בדקות שיאניס נח.
      אפשר לציין שגם מידלטון לא פגע בכלום, 3-16 מהשדה  ו2-4 מהעונשין (קלעי של 87%).

מה הלאה?
      אני מניח שטורונטו תמשיך לסגור חזק את יאניס ולקוות שגאסול יופיע בהתקפה. בודנהולצר יכול להחליט האם לבצע את ההתאמה המתבקשת ולקצץ בדקות של בלדסו, או שלא להתאים שום דבר ולצפות לרמת ביצוע גבוהה יותר שגם יכולה להספיק. אני מבין שהמטרה היא להעלות לבלדסו את הביטחון לקראת גולדן, כי הוא שחקן חשוב בסדרה הזאת, אבל אני לא בטוח שהפתרון הוא לתת לו להמשיך לשחק זוועה בדקות של החמישיות, כולל בקלאץ'.

צל ענן
      משתתף

יאניס לא מגיע למשחק (זה רמז לבאות לדעתי – כל משחק כזה מול גולדן הוא הפסד בטוח), ועדיין טורונטו לא מצליחים לקחת בלי לטחון את קוואי.

אני במקום קוואי נוטש בקיץ – לא חושב שהוא צריך להמר עליהם.

FrecCo
        משתתף

אני ממש אופתע אם הוא לא עוזב בעיקר כי הוא נראה מתוסכל לאללה- אבל לך תדע זה קוואי, הוא נקאה אותו דבר כשהוא שמח.

בעיקרון עם התנהלות נכונה בקיץ טורונטו יכולה לשפר את הסגל שלה. אבל יהיה לו הרבה יותר קל פשוט לעבור לקבוצות שבנויות חכם יותר והוא בדיוק החתיכה שחסרה להם+ להצטרף לכוכבים אחרים.

fatnoam
      משתתף

אין לי הרבה מה להוסיף כי ראיתי רק תקציר של 4 דקות, אבל בגדול שהקבוצה הביתית צריכה 2 הארכות בשביל לנצח בקושי, אז המצב שלה לא משהו.

לדעתי מילווקי יקחו את המשחק הבא ויגמרו את הסיפור בבית.

קוואי ממשיך עם הפלייאוף האדיר שלו, איזה כוכב.

מציג 9 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.