בוא נדבר קצת על ראסל ווסטברוק

ראשי פורומים פורום NBA בוא נדבר קצת על ראסל ווסטברוק

הדיון הזה מכיל 14 תגובות, ויש לו 8 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  kobyz לפני 1 שבוע, 3 ימים.

• מאת
    תגובות

ניר אור-אל
    מנהל בפורום

אחרי הטרייד המפתיע על פול ג'ורג', ווטסברוק נפגש עם הנהלת הת'אנדר לשיחה על עתיד הקבוצה. במסגרת השיחה עלתה גם האפשרות לטרייד כי די ברור שההנהלה החליטה שהולכים על בניה מחודשת וזה כמובן התחיל גל שמועות, חלק מבוססות וחלק לא.

מה שידוע כרגע זה שיש 3 קבוצות שמתעניינות בווסטברוק (מן הסתם יש יותר אבל אלה שלוש המובילות)… מיאמי, דטרויט ויוסטון.

יוסטון? לא ברור לי מה יש להם לתת וגם אם ימצאו מה לתת, איך בדיוק השילוב הזה של ווסטברוק והארדן אמור לעבוד?

מיאמי ודטרויט לעומת זאת, נשמעות כמו רעיון מצויין לדעתי. הצמד ראס ובאטלר או המשולש ראס, גריפין ודראמונד בהחלט אמורים לעשות רעש גדול במזרח ולשנות את מאזן הכוחות (תלוי בצוות המסייע)

דעתכם?

Anfield
    משתתף

אני לוקח את זה לזווית שלי, ווסטברוק ואוקלהומה. משתי הזוויות אני מקווה מאוד שהטרייד הזה יקרה וכמה שיותר מוקדם.

מבחינת אוקלהומה, העונה האחרונה שלו הייתה פחות מבינונית, לדעתי השחקן הזה בדעיכה כבר שנתיים עד שהגיע לרמה בעונה שעברה שאי אפשר היה לבנות עליו שיסחוב את הקבוצה. הירידה בתפוקה של המיד רנג' שלו מבהילה, כשמצרפים את זה לעובדה שהוא גרוע לשלוש אבל לוקח כמה שלשות מדי משחק זה הופך אותו לפעמים לנטל על ההתקפה מבחינת הסוף שלה (סליחה על הניסוח, אני מתכוון לאחרון שזורק). חשוב להבדיל את זה מיתר החלקים בהתקפה כי עד לזריקה לדעתי הוא דווקא בשיפור ביחס לעצמו.

אם ג'ורג' היה נשאר, הייתי מאחל לאוקלהומה שתמצא טרייד על אדאמס או משהו יצירתי ותביא עוד שחקן חזק שהוא גם שוטר. כשג'ורג' הלך הכיוון ברור, ווסטברוק צריך ללכת גם. עדיף שהצעיר מהקליפרס יקבל את הדקות בPG מאשר ווסטברוק.

מבחינת ווסטברוק, הוא כבר בן 31 או 32 אפילו, נוצרה סיטואציה שכולם ישמחו אם הוא יעזוב, סיטואציה שאולי תיתן לו צ'אנס לטבעת או שתרענן אותו קצת ותכניס בו חיים שיביאו אותו לרמה דומה שבה שיחק לפני 3 שנים במקום זאת שראינו בשנה האחרונה.

נראה כמו WIN WIN, נשאר רק למצוא לו קבוצה. אני מקווה לדיל הטוב ביותר עבור אוקלהומה ואם על הדרך ווסטברוק עבר גם לקונטנדרית אז אשמח כפליים.

Rapgamer
    מנחה

יוסטון- מסכים. הם יתעניינו בכל כוכב זמין אבל ווסטברוק לא מתאים להם מבחינה סגנונית. לדעתי לא כדאי להם לוותר אפילו על אריק גורדון תמורתו.
    הם יכולים להרשות לעצמם לוותר על כריס פול הדועך אבל גם הוא יושב על חוזה כבד וארוך טווח שהופך את העסק ללא כדאי עבור אוקלהומה.

אני בעיקר אוהב את ווסטברוק בדטרויט, אפילו זרקתי הצעה כזאת לטרייד בפוסט הקודם.
    במיאמי זה bad fit לצד באטלר הן מבחינת סגנון משחק והן מבחינת אישיות, מה גם שלמיאמי אין כמעט נכסים חיוביים בטרייד. אבל אני חושד שבסוף הוא איכשהו יסיים שם.

עכשיו נתתם לי את המוזה לרעיון נוסף, תודו שזה מעניין:
    http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y3ndfmmn

טרייד יפה.

דנבר ואוקלהומה אומרות כן. למרות שמבחינת דנבר זה קצת גבולי. האריס ודרוזן שחקנים מאוד שונים, גם אם השני יותר טוב, לא בטוח שהוא יותר מתאים (שומר פחות טוב, קולע פחות טוב). סן אנטוניו… שמע ווסטברוק שחקן יותר טוב מדרוזן, אין ספק בעניין הזה. אבל נראה לך שפופוביץ' מסוגל לתת את ההסכמה שלו לדבר כזה?

Rapgamer
        מנחה

תודה. אכן זה תלוי בהסכמה של פופוביץ'. אני יכול לראות אותו מטיל וטו, גם יכול לראות אותו לוקח את ווסטברוק כפרוייקט מתוך הבנה שזה מעלה להם את התקרה בעונה בה מגוון קבוצות יכולות "לעקוץ" את התואר.

PG- ווסטברוק, מורי, פורבס
        SG- וויט, בלינלי
        SF- גיי, דמארה קארול
        PF- מוריס, ברטנס
        C- אלדריג', פולטל

Krit123
      משתתף

יצירתי, קשה למצוא משהו כזה סולידי בין 3 קבוצות תחרותיות. דנבר אומרת לא מבחינתי, לא אוהב את ההתאמה והעתיד עם דרוזן. בראדלי ביל לעומת זאת בחבילה דומה…

ברטנס לדעתי עבר בטרייד לאנשהו, הוא כבר לא בסן אנטוניו

ניר אור-אל
    מנהל בפורום

טרייד על ווסטברוק זה רק שאלה של זמן

עכשיו גם הוא כבר התחיל להביע עניין במיאמי ואת הרצון שלו לשחק שם.

השאלה אם למיאמי יש בחירות דראפט לתת כי נראה שזה מה שאוקלהומה מחפשים, רק תראו את בחירות הדראפט שלהם בשנים הקרובות

Rapgamer
      מנחה

את איבאקה הם הפכו לאולדיפו, את אולדיפו לפול ג'ורג', ואת פול ג'ורג' למצעד הבלתי נגמר הזה של בחירות דראפט.

לא רע עבור סרג' איבאקה:)

myway23
    משתתף

בגדול מיאמי יכולים להציע להם שילוב של שחקנים כמו דראגיץ', אולניק, ווינסלו, ווייטרס
    בנוסף, אוקלהומה כבר מחזיקה כבר בבחירת דראפט של מיאמי אבל היא מוגנת, הם יכולים להוריד את ההגנות במסגרת הטרייד הזה.

אז בגדול מה שהם מציעים זה שחקנים עם חוזים לא מטורפים כמו של ראס, מה שיכול להביא אותם לרדת מהתקרת מס ובנוסף הם "מקבלים" בחירת דראפט שהיא לא מוגנת בכלל.

הם יכולים גם לעשות משהו כזה:
    http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y2l8wmnd

אבל לא חושב שאוקלהומה יאהבו את זה, אולי צריך קבוצה שלישית שתעזור

נ.ב.
    נוטים לשבח את פט ריילי, בשנים האחרונות החוזים שהוא נתן הם נוראיים: ג'יימס ג'ונסון 15 מיליון? אולניק 12.5 מיליון? ווייטרס 13 מיליון? ועוד כל החוזים הללו עם אופציית שחקן בשנה האחרונה!

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 1 שבוע, 5 ימים ע"י  myway23.

Anfield
    משתתף

אוקלהומה זה עסק, לא פרנצ'ייז תחרותי. לכן מהארדן מגיעים לג'רמי לאמב, מאיבקה לכלום ומדוראנט לכלום ושום דבר.

הלייקרס היו לוקחים 8 אליפויות עם הבחירות דראפט שפרסטי הביא.

הלייקרס היו מעבירים את כל בחירות הדראפט האלה תמורת איזה כרמלו אנתוני.

88nothing
    משתתף

מה דעתכם על טרייד כזה?
    http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y38x8xgm

OKC מוסיפה לפליקנס עוד בחירה סיבוב 1(לא של מיאמי).
    OKC מוסיפה לקליבלנד 1 בחירות סיבוב 1.

דעתכם.

Rapgamer
      מנחה

במקום הפליקנס הייתי רוצה לקבל יותר עבור הולידיי. לשרודר ערך טרייד ניטרלי at best ובחירה אחת של אוקלהומה זו התחלה אבל גם לא מספיק.

kobyz
      משתתף

זה יותר מתאים:

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y3h743sr

תאנדר מחלקים בנוסף 3 בחירות דראפט סיבוב ראשון לוושינגטון ו 2 לקליבלנד

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

כתבות אחרונות

סטטיסטיקות פורום

משתמשים רשומים
359
פורומים
1