בבליצ'ר רפורט מציעים טריידים לחזק את מינסוטה

ראשי פורומים פורום NBA בבליצ'ר רפורט מציעים טריידים לחזק את מינסוטה

הדיון הזה מכיל 7 תגובות, ויש לו 4 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  Rapgamer לפני 4 שבועות, 1 יום.

• מאת
    תגובות

Rapgamer
    מנחה

Roeii1
    משתתף

זה ברור שמינסוטה חייבים לעשות משהו, והם כבר שנתיים פשוט שותקים בכל מה שקשור לטריידים

אולי קיבלו טראומה מאי התאמתו של ג'ימי באטלר

לאורי – וויגינס,ליימן ובחירה עתידית – לא מומלץ. לאורי שחקן יותר שלם וחכם מויגינס, אבל זה לא הטרייד שישפר אותם, וגם במצב כזה הם כנראה ישארו מחוץ לפלייאוף. בשביל למסור את וויגינס הם צריכים לקבל אולסטאר / שחקן יותר צעיר עם פוטנציאל

ראסל – ג'נג,קובינגטון,בחירות  – זה כבר נראה יותר טוב. מינסוטה צריכה לכוון בדיוק לשחקן כמו ראסל, שעוד שניה פורץ את המחסום. לא מוותרים כאן על וויגינס, יכולים לבנות קבוצה אתלטית מאוד, למרות שאני לא 100 אחוז לגבי ההתאמה של ראסל וויגינס בחמישייה. אני לא מאמין שגולדן תוותר על ראסל , גם אחרי שקליי יחזור. לצערי לקובינגטון כבר אין כמעט מניות

מינסוטה פשוט נמצאת בבעיה שנבעה מהזנחה בFA ומטריידים לא מוצלחים.

יש לה סגל חלש מאוד(לא מכיר את היכולות של הצעירים) , עם שני שחקנים בלבד שיש להם שוק

Rapgamer
    מנחה

1. וויגינס- באטום:
    הצעה נחמדה. כל אחד מהם בלתי נסבל בדרכו, וויגינס בחד גוניות וקבלת ההחלטות שלו, באטום באנמיות והסתמיות.
    היתרון מבחינת מינסוטה שהחוזה הרע של באטום ימשיך לשנתיים הקרובות, לעומת 4 של וויגינס. היתרון מבחינת שארלוט שוויגינס יותר צעיר ויכול תיאורטית להתאים יותר לגרעין שלהם.

2. קובינגטון- אקסום+בראדלי+בחירת דראפט:
    מבחינתי זה טרייד חד צדדי. קובינגטון הוא השחקן השני בטיבו בקבוצה, כל קונטנדרית תרצה אותו והוא יושב על חוזה נהדר ל-3 שנים. הוא פשוט שווה יותר מזה.

3. וויגינס+טיג+ג'נג+בחירת דראפט- כריס פול+גלינארי
    טרייד מעניין לפיו אנחנו מתחזקים בשנה הקרובה, אבל נאלצים לספוג את החוזה הכבד של כריס פול שנמשך 3 שנים (לעומת החוזה של ג'נג לשנתיים).
    אם נרצה לנצח כאן ועכשיו זו כנראה הדרך הכי מהירה להגיע לשם, אבל לדעתי יהיה יותר נכון להיבנות בהדרגה לקראת עוד שנתיים-שלוש.

4. וויגינס+ליימן+בחירת דראפט- לאורי
    הייתי יכול לחבב את הטרייד הזה יותר אם היינו מעבירים גם את טיג תמורת שחקן כנף. לאורי הוא אחלה אבל חוזה נגמר ויותר מדי מבוגר מכדי להתאים לטיימליין שלנו בהמשך.

5. קובינגטון+ג'נג+בחירת דראפט- דאנג'לו ראסל
    אני יכול להבין את ההיגיון מאחורי הטרייד הזה, בהנחה שראסל הופך לכוכב המשני שלנו. החיסרון מבחינתי שאני לא השתכנעתי עד הסוף בפוטנציאל הכוכבות של דאנג'לו מהעונה האחרונה. יש סיכוי שזה היה outlier שיתיישר לכיוון הממוצע. לפחות בכל הקשור לאחוזים שלו בג'אמפרים. במידה וזה יקרה מדובר סך הכל ברכז ממוצע, אולי ממוצע פלוס, שמשתכר גבוה ומשחק בעמדה די עמוקה. אז כנראה אני מעדיף את קובינגטון שהוא מצרך מבוקש יותר בהתחשב בכסף שירוויח בשנים הקרובות.

myway23
    משתתף

אולי תחשבו שאני הזוי אבל ייתכן שהכי טוב למיניסוטה לפוצץ את הכל כי KAT גם ככה יעזוב
    כמובן הכל תלוי בחבילה שיקבלו עליו, אפשר גם לארגן לו הרכב נגרי השנה, כדי לנפח לו את המספרים ואז לקבל תמורה גדולה יותר

אם משאירים אותו, יש להם חלון של 4-5 שנים ואני פשוט לא רואה אותם עושים משהו שיהפוך אותם לקונטנדרים
    החוזה של וויגנס וגם של ג'נג וטיג דפק אותם, אין להם שום ערך, לפחות לטיג זו שנה אחרונה …

Rapgamer
      מנחה

פוצצנו הכל כבר 20 פעם ושוב חוזרים לנקודת ההתחלה.

טאונס חתום לעוד 5 שנים, זה הרבה זמן כדי לבנות קבוצה טובה. הכל תלוי בהנהלה.
      גם לא חייבים championship or bust. אפשר לבנות קבוצה של 50 ניצחונות, שתעשה פלייאוף כל שנה, מדי פעם תעקוץ סיבוב שני. קבוצה כמו פורטלנד למשל. לא רואה במה עדיף להעביר את טאונס ולהתחיל שוב מאפס. עכשיו לפחות יש לנו כוכב אחד לבנות סביבו.

myway23
        משתתף

אולי אתה צודק, קשה לדעת, כרגע העתיד לא נראה מזהיר
        אני מסכים שלא תמיד זה מצב championship or bust, אבל אם אני בעלים או GM, השאיפה זה תמיד אליפות.

צל ענן
        משתתף

הבעיה העיקרית של מינסוטה לדעתי היא שגם לבנות קבוצה ל 50 נצחונות על פני כמה שנים יהיה לה ממש קשה עכשיו, בטח במערב.

אם הם היו במזרח זה היה נו בריינר – אבל במערב הכל כך חזק הזה, זה כמעט בלתי אפשרי.אפילו בשביל קבוצה כמו פורטלנד צריך לפחות שני כוכבים וצוות מסייע מצויין (ומאמן טוב). מיני נתקעו עם צוות בינוני מינוס במשכורות גבוהות מדי.

מעניין איזו חבילה אפשר לקבל על וויגינס שתהפוך אותם לקבוצת סיבוב ראשון קבועה.

Rapgamer
          מנחה

בסופו של דבר זה מסתכם במה נצליח להפיק מהדראפט. טאונס להערכתי יהפוך לשחקן טופ 10 בליגה, כאשר חוזק הסגל סביבו יקבע האם נהיה קבוצה של 50 או של 40 ניצחונות.
          האם קולבר (בחירה 6 בדראפט האחרון) יוכל להפוך לשחקן מוביל? כיצד אוקוגי יתפתח? איזה טרייד יבוצע על וויגינס או קובינגטון? אלו השאלות שיקבעו את העתיד שלנו.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.