איזו קבוצה מהמערב יכולה להפתיע את L.A.?

ראשי פורומים פורום NBA איזו קבוצה מהמערב יכולה להפתיע את L.A.?

מציג 2 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      Rapgamer
      מנחה

בהתאם לציפיות המוקדמות ומשלב מוקדם של העונה, יש רושם ששתי הקבוצות החזקות במערב הן הלייקרס והקליפרס.

השאלה שלי היא למי מבין שאר הקבוצות במערב יש סיכוי לאיים על שתי הגדולות בהמשך?

Rapgamer
      מנחה

המועמדת שלי- יוטה.

ביקרתי את המהלכים שביצעו הקיץ מתוך מחשבה שאמנם הם הרימו את התקרה שלהם ובפרט את היכולת בהתקפה, אבל שזה עלול לבוא על חשבון ההגנה. בינתיים נראה שהחששות שלי לא מבוססים. הסיבות לכך-
      1. רויס אוניל- חלקכם זוכרים אותו מיכולת הגנתית טובה על הארדן בפלייאוף האחרון. פותח בחמישייה על חשבון אינגלס ושומר טוב על שחקני הפרימטר הבולטים של היריבה. ליוטה היה חסר הסטופר הזה, ועדיין אני לא בטוח כמה הוא מתאים להתמודד עם קוואי או לברון, אבל הוא יופי של 5th starter.
      2. בוגדנוביץ' הוא שחקן הגנה סבבה לגמרי לעמדה 4. מה שחסר לו זו הנקודה השלישית-
      3. ריבאונד- אמנם חווים דעיכה קלה אבל בינתיים מסתדרים בסדר גמור. נמשיך לעקוב.

הג'אז בדרך כלל פותחים את העונה חלש בעקבות לו"ז משחקים קשה. בינתיים הם במאזן 6-3 דרך לו"ז יחסית קשה, קונלי שהיה בקומה במשחקים הראשונים של העונה מתחיל להפשיר וההתקפה שלהם שמדורגת כרגע 16 בליגה תיכנס לטופ 10 לפי דעתי.

בנוסף לכך נראה שדונובן מיצ'ל משתפר במידה מסוימת העונה, אם הוא יגיע לפלייאוף ברמה של גו טו גאי אמיתי לקונטנדרית הם יהיו מסוכנים מאוד.

איפה יוטה בכל זאת יכולה להתחזק? לא יזיק להם להוסיף עומק לפרימטר. שחקן נוסף שמסוגל לייצר לעצמו סלים (בוגדנוביץ' מסקראמנטו?), עוד שחקן עם אוריינטציה הגנתית (אריזה? איגודאלה?) זה מה שמפריד ביניהם לבין סגל מאוד שלם ואיכותי. בכל זאת אני חושב שיש להם העונה את התקרה הכי גבוהה במערב מבין הקבוצות שאינן בלוס אנג'לס.

צל ענן
      משתתף

נתחיל רגע בדנבר: מצד אחד הם נתנו עונה סדירה מעולה בעונה שעברה. מצד שני הם לא הרשימו כקבוצת פלייאוף טובה וקשה להאמין שמשהו ישתנה בקרוב בהיבט זה. גם יוקיץ' מגמגם מתחילת העונה ואם הוא לא יהיה עוגן יציב אין ממש מה לדבר.

על יוטה כבר כתבת.

הבלייזרס יחסרו את נארקיץ' וגם ככה הם נראים כמו קבוצה שדי ממצה את הפוטנציאל שלה עם ההישגים שראינו מהם בשנים האחרונות. למרות זאת לא הייתי פוסל סנסציה מצדם – לילארד שחקן שמפחיד להמר נגדו.

וכמובן הרוקטס. האניגמה הגדולה מבחינתי בשלב הזה. אם הכל יסתדר להם הם יכולים להיות מפחידים. למעשה לדעתי הם הקבוצה שלדעתי יש לה את חומר השחקנים הכי מסוכן מהבחינה הזו – אבל זה תלוי בהרבה דברים שקשה להאמין שיקרו.

האמת, שאני לא אצטער אם הקליפרס יקחו העונה. קל לאהוד קבוצה שהכוכבים שלה הם קוואי וג'ורג'…

מציג 2 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.